Mortal Kombat: Unchained - PSP

5037930120091

5037930120091

Použité

Není skladem


506 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Mortal Kombat: Unchained - PSP Bazar

Popis

Uprostřed všech kerfúlů, které obklopují konec Mortal Kombat na konzolách současného genu s Armageddonem, se zdá, že další podíl na radaru pod radarem prošel: Unchained je nový titul z Midway a přináší svět Mortal Kombat do PSP první. Unchained vezme intenzivní, brutální (a jednou na čas, kontroverzní) hratelnost předchozích výletů franšízy a přizpůsobí ji malé obrazovce. Bolest byla přijata v Midway, aby nedošlo k vyrušení toho, co dělá jeho velký bratr klíšťat, a zároveň se ujistěte, že titul hraje dobře v menším formátu a ne jen vynechá obsah MKDeception do přenosného balíčku. Kromě dvou nových hratelných postav (Goro a Shao Kahn), které se objevily v Deception, byly přidány čtyři nové bojovníky ve formě Kitany, Frost, Blaze a Jax. Hráči budou mít také přístup ke všem 30 postavám před tím, než bude hoden první úder, včetně postav, jako je Zombie Lui Kang, které byly v předchozích splátkách tak těžké odemknout, byly prakticky nehratelné. Pro PSP je také nový režim vytrvalosti. Hráči budou bojovat s každým soupeřem v zuřivém posloupnosti, aniž by se zvykli získat síly, které se normálně získávají mezi utkání, ve zkušenosti, která není podobná noci ve městě WF1 (vložte poštovní směrovací číslo dle vašeho výběru). Stejně jako nové funkce očekávejte, že se vrátí Puzzle Kombat a Chess Kombat, kteří se připojí k ad-hoc režimu bitvy dvou hráčů v bezdrátové slávě. Spolu s výše uvedeným z PS2 je Konquest, ve kterém hráči provádějí řadu výcvikových misí a bitev způsobem blíže tomu, co byste očekávali od tradičního akčního / dobrodružného titulu, než je rytmus em-up.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta