Generation of Chaos - PSP

5036675009180

Použité

Není skladem


423 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Generation of Chaos - PSP Bazar

Popis

Království Dravania je v tatters. Dlouhá a krvavá revoluce zničila svou ekonomiku a umožnila svým četným nepřátelům převzít kontrolu nad velkou část cenné země.
Ale věci se mění. Nový vůdce, ministr Zeo, převzal kontrolu a jeho oslepující ambicí je znovu získat ztracené pozemky a vrátit Dravania na své pravé místo jako nejmocnější stát v regionu.

Pomůžeš Dravanii dobýt okolní země ničit nepřátele, když půjdeš? Nebo budete hrát jako jedno z dalších devíti království ve své snaze získat regionální kontrolu?

Které království se rozhodnete ovládat, budete muset pečlivě spravovat své zdroje. Vaše volby jsou četné - vybudovat obranu nebo prozkoumat nové země, získávat vojáky nebo využívat magické síly. Tato volba spolu s vaší schopností naplánovat vojenské kampaně, které rozhodnou o osudu ztracených důvodů.

Generace chaosu je součástí obrovské japonské franšízy, která od svého založení prošla prodejem více než 1 milionu kusů. Vývojáři Idea Factory jsou mezinárodně uznávaní jako jeden z nejlepších tvůrců akčních her na světě.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta