Fifa 13 - PSP

5030930109882

Použité

Není skladem


506 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Fifa 13 - PSP Bazar

Popis

Ve FIFA 13 přináší pět inovací, které mění hry, uměleckou inteligenci, dribling, kontrolu míče a fyzickou hru, aby vytvořili opravdovou bitvu o držení po celém hřišti, přinesli svobodu a kreativitu při útoku a zachytili všechny drama a nepředvídatelnost skutečného fotbalu .

Funkce:

Útočná inteligence - Nové inteligentní polohovací zařízení přivádí hráče k útoku s možností analyzovat hry a lépe se postavit k vytváření nových útočných příležitostí. Hráči budou pracovat tvrději a chytřeji, aby rozbíjeli obranu, udělali běhy, které by obránce vytáhli z místa a otevřely projíždějící kanály pro spoluhráče. Hráči mají mimořádnou vizi a schopnost přemýšlet o tom, že dvě hrají před sebou, aby vytvořily, zakřivily nebo změnily běhy, aby využily otvory, jak se vyskytují. Kompletní dribling - Zajistěte všechny doteky s úplnou kontrolou míče. Vezměte obránce se svobodou být kreativnější v útoku. Hráči jsou více výbušný při urychlení míče a využívají přesné driblovací doteky s pravou 360 ° pohyblivostí s míčem, zatímco čelí obránci. Tváří v tvář protivníkovi, aby hrozil útokem při pohybu s míčem v jakémkoliv směru, aby se vyhnul, nebo se otočil a chránil míč, udržel si pozici a držel obránce za delší úseky. FIFA 13 1. dotykové ovládání - Nový systém eliminuje téměř dokonalou kontrolu pro každého hráče tím, že vytváří nejistotu při přijímání obtížných míčků. Špatné průjezdy jsou těžší ovládat, což obráncům umožnilo využít vyčerpávající koule a špatné dotyky. Faktory jako defenzivní tlak, trajektorie míče a rychlost průchodu všech faktorů do úspěchu hráče. Hráči s lepší kontrolou a dovedností vyniknou. Méně perfektní dotyky, potenciál k nadcházejícímu průjezdu, větší příležitost pro volné míče a větší rovnováha mezi obranou a útočením. Impact Engine Player - Druhá generace oceněného fyziky rozšiřuje fyzickou hru z pouhých kolizí na off-the-ball k boji, čímž dává obráncům více nástrojů k získání zpět. Obránci mohou využít své tělo k tomu, aby získali majetek, tlačili a tahali na pozici a využili své velikosti a síly, aby přinutili soupeře k chudým dotykům a rozhodnutím, než míč dorazí. FIFA 13 Tactical Free Kicks - Vytvořte nebezpečné a nepředvídatelné volné kopy. Umístit až tři útočící hráče nad míč a zmást protihráče s falešnými běhy, více průjezdnými možnostmi a komplikovanějšími volnými kopy. Odmítací hráči mohou čelit přidáním nebo odečtením hráčů na zeď, posunováním stěny dopředu nebo vysláním kulka, který zachycuje průchod nebo zablokuje výstřel. Nová pasová sada - Dvě nové možnosti odběru umožňují hráčům jemné přecházet přes natažené nohy obránce nebo hrát nižší trajektorii, která se skáče přes míčky do vesmíru nebo k spoluhráči. Základní principy FIFA 13 - Základní prvky byly vylepšeny tak, aby byla zkušenost autentičtější. Rozhodčí budou nyní lépe rozhodovat o udělení faulů a karet, inteligence brankářů byla vylepšena a taktická obrana přidala vedlejší pohyblivost pro hráče v defenzivní kontejneru. Navíc byly vyvinuty nové animace pro snímky v záloze, záběry o 180 ° a oslavy. Kompletní autenticita - Více než 500 oficiálně licencovaných klubů a více než 15 000 hráčů.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta