Fifa 11 - PSP

5030930092306

Použité

Není skladem


209 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Fifa 11 - PSP Bazar

Popis

FIFA 11 přináší autentičnost hráče - na míč a na míč - pro každého hráče a na každé pozici na hřišti s PersonalityPlus, zcela novou vlastností, která vidí jednotlivé schopnosti odrazené ve hře, což umožňuje jasné rozlišení pro každého hráče.

S PersonalityPlus je schopnost fotbalistů na hřišti autenticky odrážet ve hře, vytvářet individuální osobnosti. Hráči se rozlišují mezi sebou prostřednictvím sofistikované databáze, která vyhodnocuje a hodnotí dovednosti hráčů přes 36 atributů a 57 znaků, které sestavuje 1700 skautů po celém světě. Kardinál Realu Madrid bude mít ostrý, kreativní průchod, Andres Iniesta z Barcelony bude využívat přísnější obraty a kontrolu nad útočištěm přes obranu, Wayne Rooney z Manchesteru United bude držet obránce a udeřit záběry z dálky s tempem a obránce vrcholového letu jako Giorgio Chiellini Juventus bude předvídat, předvídat a reagovat na útočné hráče, aby získali zpět své držení.

Brankářům byl také vstříknut PersonalityPlus. Reálná osobnost držitele, ať už akrobatického nebo tradičního, bude diktovat svůj styl ve hře. Atributy potápění určují držitele s možností dosáhnout dalších záběrů, zatímco reflexní atributy určují reakční časy, takže brankář jako Petr Cech z Chelsea FC se ukáže být schopen předvést schopnosti světové úrovně.

Vychází z hry FIFA 10, která získala 50 ocenění sportovní hry ročníku, FIFA 11 představuje nové Pro Passing, kde přesnost přesnosti je určena schopností hráče na ovládacím panelu a dovedností hráče, situace a naléhavosti na hřišti, což dává hluboké odměňující průchodný systém. Navíc série nových nástrojů pro přizpůsobení umožní fanouškům změnit FIFA 11 novými a osobně smysluplnými způsoby. Přiřaďte přizpůsobené zpěvy pro každý tým a ligu a přehrávejte hudební skladby z vaší existující knihovny ze hry.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta