FIFA 10 - PSP

5030930078232

5030930078232

Použité

Není skladem


223 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


FIFA 10 - PSP Bazar

Popis

FIFA 10

(Omlouváme se za strojový překlad)

Na vrcholu vítězství 25 mezinárodních herních ocenění s FIFA 09 je nejprodávanější fotbalová franšíza od společnosti EA SPORTS překonána FIFA 10 . V reakci na zpětnou vazbu od více než 275 milionů hraných online her FIFA 10 vylepšuje již tak silný herní engine a zaměřuje se na to, co je pro fanoušky nejdůležitější.

Na hřišti byly zdokonaleny kritické hraní hry, které zajistí, že FIFA 10 bude zrcadlit fotbal v reálném světě, poskytne složitější kontrolu míče a fyzickou interakci. Při útoku nyní hráči lépe analyzují prostor, zakřivou své běhy ve snaze zůstat na místě, vytvářet průchodné dráhy přirozeně a usilovat o větší rozmanitost při útočných možnostech. Na obranu nové koncepty, jako je priorita pozice, umožňují obráncům multitaskovat, takže jsou pokryty tak nebezpečné prostory, které zůstávají otevřené spoluhráči mimo pozici. Navíc klouzavý cíl, tiskové značení a logika lepšího naléhavého uvolnění poskytují nové možnosti, které brání taktické dovednosti ve FIFA 10 .

Tři nové inovace mění ovládání přehrávače ve FIFA 10 . První skutečný 360 ° driblovací systém dává hráčům jemnější kontrolu nad míčem, což jim umožňuje najít prostory mezi obránci, které dříve nebyly možné. Použitím zcela nové technologie animace mají zkušení driblingři schopnost čelit obrancovi a využívat vysoce reaktivní boční dribling, aby přeskočili kolem něj. Inovativní koncept nazvaný Freedom in Physical Play umožňuje hráči provádět širší drobné dotazy a nové sdílení kolizí vytváří pestrý, méně předvídatelný a rozšířený boj o držení mezi dribbler a obránce.

Hlubší opakování stále populárnějšího režimu manažerů obsahuje více než 50 hlavních vylepšení, včetně realismu nových zápasů, ultrarealistických hráčských přenosů založených na více rozhodovacích bodech a skutečných růstových křivek hráčů.

Funkce: Leagues better - Nejúspěšnější fotbalový sim z celého světa je dokonce lepší díky celkovým zlepšením, včetně fyziky, ovládání a možností pro více hráčů. Dynamický driblový systém - nový systém řízení 360 stupňů umožňuje dokonalé ovládání míče pixelů po celou dobu. Krásná hra - Masivní vylepšení grafiky, včetně lepších podobností hráčů, nových davových animací a nových dešťových a sněhových efektů, které skutečně ovlivňují hraní hry. Hlavní manažer - Výrazně rozšířený manažerský mód, s vylepšeným systémem zkušeností a upgrady personálu, novým rozhraním a příležitostí ke úpravě čísel sestav.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta