Need For Speed - Shift - PSP

5030930074098

5030930074098

Použité

Není skladem


283 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Need For Speed - Shift - PSP Bazar

Popis

EA je trvalá stále se měnící závodní hra je zpět, a pro rok 2009 je rozdělena do tří částí, zaměřených na jádro, neformální a free-play publikum. Jelikož Shift je (tvrdý) jádrový titul, zaměřuje se na simulační styl hry a EA tvrdí, že hra je postavena závodníky, pro závodníky. (Ačkoli ve skutečnosti to pravděpodobně staví programátoři, kteří trochu závodí ve volném čase pro hráče, kteří nemají). Hra se vyrábí ve spolupráci mezi EA a Lightly Mad Studios, kteří pod svým bývalým jménem Blimey! Hry byly přinejmenším periferně zapojeny do tvorby GT Legends a GTR2, což byla jedna z nejlepších jízdních her v roce 2006. Prvotní pohled na pohon v automobilu se vrací od roku 2000 od NfS Porsche Unleashed a detailní kokpit je aby získali skutečný pocit závodění vysokou rychlostí. I když je k dispozici i externí kamera, pokud chcete. Triky kamery, jako komprese hloubky ostrosti a rozmazání, přispívají k pocitu realismu. Tyto stejné efekty přicházejí do režimu turbo při havárii - což vede k vizuálnímu přetížení rozbitých, rozmazaných obrazů. Deformace vozu je nevyhnutelným důsledkem nárazu, a jakmile je vaše auto zapékané v něm, zvládne to jinak, než když je rovné a lesklé. Zaměření Shift je spíše na unášení a měřič síly G hraje důležitou roli ve hře. Vědět, kdy je vaše vůz na hranici trakce a jak bude fungovat, jakmile uchopení ustoupí, je důležité, abyste získali závodní linku vpravo a vaše kolo se snížilo. Pryč jsou policií a otevřeným světem prostředí nedávných her NfS a na jejich místě je závodní dráha ve stylu Gran Turismo. Pryč je auto modding a garáž budovy. Na jejich místě se soustředí na budování kariéry a závodní simové styly. Akce se odehrává v celé řadě nádherně modelovaných reálných a imaginárních závodních tratí, včetně některých městských scén, které budou známé fanouškům PGR her. Shift je první Need for Speed ​​zaměřená na seriózní hnací fanoušky ... ti, kteří mají více arkádových závodních chutí, budou doporučeni čekat na NfS: Nitro - ale to je jen Wii a DS.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta