Need For Speed: Undercover - PSP

5030930067373

5030930067373

Použité

Není skladem


270 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Need For Speed: Undercover - PSP Bazar

Popis

Každoroční vydání hry Need For Speed ​​se stalo vánoční tradicí jako spolehlivá jako strom a krůta. Potřeba rychlosti: Undercover je 12. ročník seriálu, a stejně jako příliš rychlé a příliš zběsilé filmy, které hry sdílejí vesmír, každý nový přináší nový obrat na známé téma. Tentokrát se ujme role policejního důstojníka, který se hluboce utajuje (tedy název) v mezinárodním zločineckém syndikátu. Ale kromě toho, že se to stalo, NfS: Undercover je další čip ze starého bloku. Tam je závodění na autích a modování a to víc, když se vezmete na práci a soutěžíte v závodech, abyste se dokázali a otevřeli nové výzvy. A když mluvíte o moddingování, poprvé, pokud jste příliš netrpěliví, příliš líní nebo prostě vycítíte NfS: Undercover, můžete převést finanční prostředky z vašeho účtu Live a použít je k nákupu upgradů pro vaše auto. Ale dávejte si pozor na policisty, jejich nová vylepšená AI znamená, že budou pro vás spíše než kdykoli předtím, když se vás pokusí sundat. Akce v NfS: Undercover se odehrává na největší mapě otevřeného světa, která byla kdy viděna od počátku série. Ve městě Tri-City se nachází více než 100 kilometrů silnic, které se rozkládají ve čtyřech zřetelných oblastech: Palm Harbor, Port Cresent, Gold Coast Mountains a Sunset Hills. V souladu s příběhem jsou driftové závody mimo, ale existuje řada dalších režimů, které vás baví. Můžete vyzkoušet si závodní okruh a závod v bodovém bodě v režimu Sprint. Můžete vyrazit na hlavu v Dálkové bitvě, která je podobná režimu Canyon Duel od NfS: Carbon. V ceně režimu státu můžete bezplatně jezdit po městě a poškodit co nejvíce pouličního nábytku. Značky stop, pouliční lampy, odpadkové koše - jsou tam všechny, aby ses rozbil. Jo, lidé to dělali v každé verzi Driver, Burnout a NfS od chvíle, kdy začal čas, ale teď můžete získat skóre za to. Režim policajtů a lupičů je online týmová událost, kde hrajete buď policistu, nebo (můžete hádat, co přijde?) Lupič. Pokud jste lupič, pokusíte se najít peníze a bezpečně je přepravit na jiné místo. Jste-li policajt, ​​snažíte se zabránit zlodějům, kteří z toho dělají - je to jakýsi druh automobilu nesený Capture the Flag. Zajišťuje však vysokou rychlostí rozbití a havárie. K dispozici je také režim Heist pro online hru.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta