EA Replay - PSP

5030930053192

5030930053192

Použité

Není skladem


360 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


EA Replay - PSP Bazar

Popis

Nostalgie není taková, jaká bývala, ale přinejmenším Electronic Arts se snaží oživit vzpomínky na hlubší povahu s tímto vydáním pouze pro PSP, které obsahují více než tucet známých titulů z minulosti; od doby, kdy se hrát spíše o připojení a hraní spíše než o čaji, zatímco probíhají úvodní scény. Takže od desetiletí, kdy tato vkuska zapomněla (samozřejmě s 70. a 80. let), EA opět vybojuje hry typu "Strike" a Wing Commander pro náročné komické zábavy a potěšení. EA Replay je plný seznam her: BOB: Pomozte BOBu proplout cizími pěšáky a setkat se s jeho galaktickým babe! Budokan: Projděte cestu válečníka, když zvládnete nejvíce smrtící bojové umění. Desert Strike: S ohnivým výbuchem z raket Hellfire musíte zničit bezohledný tyranský vojenský arzenál. Jungle Strike: Poušť Madman je mrtvý. Nyní jeho zarputilý syn vykresluje jaderný útok proti Spojeným státům. Hrůzostrašná Polterguy: Vyděsit zlou zlou rodinou ze svého domu tím, že je strašidelný, zábavný nebo prostě hrubý. Mutant League Football: Cokoli se může stát, když mutanty bojují, aby dokázali, kdo vládne galaktickému roštu. Silniční vyrážka: Blow odpůrce mimo zadní strany v nejneprávnější, neoficiální a nebezpečný závod Kalifornie. Silniční vyrážka II: Silniční závody nejsou jen sport. Je to postoj! Plavba po křídlech se dostala mnohem spíše. * Silniční vyrážka III: Dávejte pozor na divokou zvěř a další nebezpečí, když se zapojíte do bitvy o kolo 150 MPH. Syndicate: Zdroje naznačují, že konkurenční syndikát vyvinul nebezpečný nový počítačový program. Chceme to. Ultima: Černá brána: Vyřešte tajemství, které Britannia napadlo předtím, než je jeho projev úplný! * Virtual Pinball: Navrhujete pinballovou hru, stavíte ji, hrajete ji! Velitel křídla: Vést vaši elitní Tigerova drápová eskadra proti silám říše Kilrathi. * Velitel křídla: Tajné mise: Pojď tváří v tvář s konečnou hrozbou pro lidstvo: zbraň schopná ničit celé planety! Něco pro každého tam, domníváme se, zvláště pokud jste na motocyklové závodění / boji: přítomnost tří verzí Road Rash vypadá trochu extrémně, ale je to všechno dobrá a špinavá zábava. Některé z her - Mutant League Football, Budokan a Road Rash II - obsahují ad-hoc možnosti pro více hráčů. Původní herní umění z devadesátých let je na cestě také unlockable.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta