Nascar 07 - PSP

5030930051440

5030930051440

Použité

Není skladem


308 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Nascar 07 - PSP Bazar

Popis

NASCAR 07 včas se objevuje na evropských březích, jak se podzimní kopy, je časově poměrně pěkné, aby se shodoval s tím filmem Rickyho Bobbyho na multiplexu. Ačkoli není kamera tak zábavná jako film, je v NASCARu 07 dostatek režimů, aby hráči mohli bavit po celou dobu. V režimu Race Now se můžete dostat do hry, jen abyste se ujistili, co děláte, když se dostanete do hry. Můžete se zúčastnit pole až 43 vozů v jediném závodě Race Now. K dispozici jsou čtyři závodní série, vrcholové řidiče a všechny reálné skladby z čeho vybírat, plus odemknout auta a fantasy stopy. Sezónní režim je do značné míry vysvětlující, s výběrem ze čtyř sérií; Chase Za poháru začíná deset závodů v sezoně, přičemž každý jezdec odděluje pět bodů v žebříčku; Dodge Challenges (nikoli překvapení, fanoušci svalových vozů) vám umožní znovu žít některé z největších momentů NASCARu minulého roku; a Boj na vrchol je srdcem hry. Toto je místo, kde vytvoříte řidiče a projdete si řadami Whelen Modified, Craftsman Trucks, NBS a NEXTEL Cup tím, že vyberete nejvyšší tým a skončíte v horní části pořadí. Jak budete postupovat během své kariéry, budete mít kormidla vlastní závodní organizace a podívat se na out-perform, nebo dokonce vlastní real-world NASCAR týmy Hráči řízené auta v závodě nyní, Season Mode a Chase pro pohár jsou přiřazeny atributy založené na projektech reálného světa na určitých typech stop. Například auto Elliot Sadler je díky své profesionální zkušenosti mnohem lepší než nováček. Někteří řidiči mají také tendenci lépe vystupovat na rychlostech nebo rychlostních rychlostech, zatímco jiní mají vyšší hodnocení silničních a krátkých tratí. Hodnocení všech závisí na ovladačích a jejich tendencích. Pozitivní a negativní dovednostní body shromážděné během režimu Race Now, Season, Fight to Top a Chase for the Cup mají vliv na atributy vašeho řidiče. Začínáte s nulovými body, ale jak postupuje závod, máte příležitost získat dovednostní body tím, že budete přežít nejvíce nepředvídatelné situace v závodění, vedoucí kola, sdílení konceptu, zastrašování, čisté absolvování a kvalifikaci. Když získáte dovednostní body, samozřejmě se zvýší vaše atributy řidiče. Vše se řídí dobře zavedeným programem EA, jak vydělávat. Musíte tvrdě pracovat, abyste získali maximum z NASCAR 07, ale to znamená dlouhověkost a spoustu hratelnosti.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta