FIFA 07 - PSP

5030930051433

5030930051433

Použité

Není skladem


223 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


FIFA 07 - PSP Bazar

Popis

Bude EA FIFA 07 mít nohy, aby tentokrát napadly Konamiho Pro Evolution Soccer 6? Odpověď na tuto otázku vypadá jako firma ano. Samozřejmě, tato verze série FIFA je nejrozsáhlejším doposud s 27 ligami ze 20 zemí, mezi něž patří FA Premier League, Bundesliga, Francouzská liga, MLS (Amerika), J-League (Japonsko) a K-League Korea). Největší atrakcí FIFA byla vždy oficiální licence a FIFA 07 je rozhodně nejvíce autentická fotbalová hra na trhu. Přes 510 týmů je přesně zastoupeno správnými soupravami a odznaky, nemluvě o řadě skutečných stadionů z celého světa. K dispozici je také nový inteligentní AI, který zajišťuje, že váš tým na hřišti činí realistická rozhodnutí, jako je nalezení prostoru a absolvování odborníků. Hrací stroj byl kompletně přepracován, což znamená, že musíte nyní rozhodovat, používat taktiky v reálném světě a myslet si jako fotbalista, abyste získali zápasy. Hratelnost se značně zlepšila. Například hráči se hádají a realisticky se srazí, když se pokoušejí vyhrát míče. Hra nové fyziky míčů přesně vytváří skákací, skluzavku a topspin. Je také možné aplikovat topspin nebo backspin na míč pro více kreativní set hry a záběry. V FIFA 07 je mnohem sofistikovanější střelecký mechanik než v jeho předchůdci. Tím získáte větší kontrolu přesnosti přesnosti. Brankářská inteligence je autentická, s mnohem větším množstvím šetřících a deformací, než kdy předtím. EA dokonce autenticky zachytila ​​herní styly a podpisové pohyby světových superstar, včetně Ronaldinha, Davida Beckhama a Thierry Henryho. FIFA 07 nabízí hráči aktualizovaný a vylepšený režim Manager. Novinkou této verze FIFA je možnost vytvořit si vlastní klub. Hodnoty a mzdy hráčů byly také aktualizovány, aby byly ještě realističtější než kdykoli předtím. Je důležité si uvědomit, že každé rozhodnutí, které uděláte jako manažer, bude mít hluboký vliv jak na výkon hráče, tak na blaho. Vylepšené rozhodnutí procesoru nyní znamenají, že konkurenční manažeři jsou ještě strategičtější při vlastním výkonu trofejí.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta