Tiger Woods PGA Tour 2007 - PSP

5030930051235

5030930051235

Použité

80 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

215 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Tiger Woods PGA Tour 2007 - PSP Bazar

Popis

Tiger Woods PGA Tour 07 je devátou v této nejprodávanější sérii golfových her, série, která stále více nastavuje standard pro tento žánr, protože se od roku 1998 nadále zlepšuje od prvního titulu až v roce 1998. Tentokrát, s 21 novými kurzy, z nichž si můžete vybírat a nejvíce hráčů PGA Tour, s celkovým počtem 50, z nichž můžete vybírat, včetně 21 nejlepších světových hráčů, jako jsou například Tiger Woods, Ian Poulter, John Daly , Vijay Singh a Annika Sorenstam, nejvíce zdobený golfista na turné LPGA. A kvůli mimořádnému realismu a atmosféře komici komentátorů Davida Fehertyho a Garyho McCorda poskytují během každého kola komentáře a neúcty. Případně, pokud nechcete hrát jako jednoho z profesionálů, nemusíte. Možná budete chtít vytvořit svůj vlastní jedinečný charakter s inovačním nástrojem pro vytváření znaků, který byl pro verze 07 hry zcela upraven, s hlubšími úpravami, více oblečením, licencí vybavení a širším okruhem speciálních položek. Slavné kurzy ve hře zahrnují The Four Seasons Resort Aviara, Ocean Course na ostrově Kiawah, Country Club Riviera, Národní a K Club, domov Ryder Cupu 2006. Jednou z hlavních nových funkcí hry je " Team Tour Mode ", ve kterém sestavíte tým, zlepšíte stav týmu, vytvoříte soupeření a soutěžíte o vyhledávaný pohár EA, když se budete honit" Team Tiger ". Online, můžete hrát s až třemi přáteli nebo se zúčastnit online turnajů, které jsou doplněny o plné sledování statů, vedoucí ligy a další. A co víc, můžete získat nejnovější sportovní aktualizace a nejnovější zprávy ze stále dostupného ESPN tickeru, aktualizací ESPN Radio a ESPNEWS. Dřívější pevný duální analogový swing systém byl vylepšen a můžete si vybrat z alternativního houpajícího stylu s tvarovou tyčí nebo standardním stylem, který vám umožní houpat se a položit levou analogovou páčkou. Konečně, když chcete jen trochu zábavy nebo se vám podaří udeřit deset minut, abyste si trochu cvičili, Tiger Woods PGA Tour 07 se může pochlubit více výzvami pro mini-hry než kdykoli předtím, takže se můžete rozhodnout pracovat na vaší hře nebo možná jen si vzít kamaráda s režimem vyloučení, Battle Golf, One-Ball a další ...

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta