Fifa World Cup - Germany 2006 - PSP

5030930050207

5030930050207

Použité

Není skladem


222 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Fifa World Cup - Germany 2006 - PSP Bazar

Popis

2006 Světový pohár FIFA umožňuje hráčům a fanouškům fotbalu zažít sen každého fotbalisty přinést největší cenu ve světovém fotbalu. Tato hra EA Sports vás vyzývá k tomu, abyste vedli tým národa skrze nejvyšší a nejnižší kvalifikaci, když hrajete týmy z vašeho kontinentu, abyste získali dostatek bodů, aby vás vedli do finále Světového poháru. Alternativně můžete přeskočit kvalifikaci a dostat se rovnou do turnaje ve všech jeho teutonických scénách. Při soutěžení v režimu Světového poháru ve FIFA v roce 2006 získáte cestovní pas, který dostanete razítko pokaždé, když porazíte jiný tým. Každá země, kterou porazíte, vám získává razítko s bonusy pro dokončení zóny WC FIFA. Body můžete získat, když si podmaníte týmy z celého světa, a ty mohou být vynaloženy ve virtuálním obchodě, nakupovat sady a hráče atd. Je také k dispozici virtuální časopis, který obsahuje všechny zprávy a statistiky, které vás udrží nad všemi událostmi turnaje. Existuje zajímavý režim Cíle zahrnutý v roce 2006 ve Světovém poháru FIFA, který přichází s řadou požadavků, jako je poskytnutí svátku cílů udržení naděje vašeho týmu naživu proti šanci. Můžete si cvičit své bodové kopy v Penalty Shootout, takže jste připraveni na ty napjaté chvíle po uplynutí prodlouženého času, aniž by byl tým schopen dostat se dopředu. Světový pohár FIFA v roce 2006 je ovšem o samotném turnaji a je to úplně v pořádku. Rádi bychom si mysleli, že jsme skvělí lidé z celého světa, ale Kapverdy z africké kvalifikační skupiny nás zachytily a dostali se k světovému atlasu - přinejmenším až jsme si všimli, že menu hry nám ukazuje přesné detaily kde je tento ostrov. A víte, že Paraguayans mají dva rodné jazyky? Ne, ani my, dokud nezačneme věnovat pozornost obrazovkám menu. Velmi vzdělávací. Mistrovství světa ve fotbale 2006 je dostatečně odlišné od estetické podoby FIFA 06 společnosti EA - aniž by se na startu příliš mnoho zajímalo, co se týče řízení věcí - a přísná kvalifikační struktura turnaje je nějakým způsobem dobrá. V době původního vydání hry jsme jen pár týdnů od turnaje skutečné a 2006 FIFA World Cup je ideální zahřátí.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta