Godfather, The (18) - PSP

5030930047856

Použité

Není skladem


328 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Godfather, The - PSP Bazar

Popis

Jeden z mála liberálů, který společnost Electronic Arts vyvinul s touto dlouho očekávanou hrou, vás v okamžiku začíná rozbíjet. Al Pacino je postava Michael Corleone (nejdůležitější postava ve filmu po Don Vito Corleone) není přítomen. Kmotr vás vkládá do role postavy, která ve filmu vůbec neobsahovala. S obalem a veškerým humbukem, který obklopuje propuštění Kmotr, byste se mýlil, kdybyste věřili, že je to všechno tak autentické. PSP verze The Godfather má dva akční a vzájemně propojené herní módy - váš pokrok v jednom režimu vás těší v druhém. Proveďte mise a hrajte některé z nejpamátnějších scén z filmu v režimu Story. Druhým režimem je režim PSP Exclusive Strategy Wars. Tento režim vás vyzývá k tomu, abyste se vyrovnali strategiím proti ostatním rodinám New Yorku (Tattaglia, Stracci, Cuneo a Barzini), když se pokoušíte převzít území jednoho území najednou. Pokud potřebujete větší množství palebných sil nebo peněz na dokončení misí Mob Wars, můžete se vrátit zpět do režimu Story, abyste odemkli další upgrady zbraní. Chcete-li se stát Donem New York City, musíte dokončit oba herní módy. Režim příběhu začíná s vaší postavou svědčící o tom, že jeho otec byl zastřelen a zavražděn soupeřovými gangstry. Dostanete se tedy do devíti let do budoucnosti na svatební scénu od otevření filmu (konečně něco známého), kde se vaše matka zeptá Don Vito Corleone (Marlon Brando), aby vás vzal pod křídlo a nabídl vám práci. Don posílá svůj Capo, Luca Brasi, aby se o vás postaral a vycvičil vás do výtvarného umění jako gangster. Pak jste přivedeni k tomu, co EA nazývá "Mob Face" část hry, kde si můžete přizpůsobit, jak bude vypadat vaše postava (obličej, vlasy a oblečení atd.). Nástroje použité v této části jsou velmi podobné těm, které se nacházejí ve všech hrách EA Sports. Nyní se vaše postava zformovala, začínáte jako neoficiální enforcer pro rodinu Corleone, což znamená, že je vaším úkolem, aby obchodníci se svaly dostali peníze na ochranu. Přemýšlení o podnikání a převzetí raket není vše, co je v hře. Existuje spousta příběhů, které vás zabrání. Některé mise jsou převzaty přímo z filmu. Budete muset řídit Don do nemocnice poté, co bude zastřelen na ulici, cestovat do Hollywoodu, aby znovu nastudoval scénu slavného koně a postavit pistoli pro Michaela Corleonea, aby zabili Salazza, abychom jmenovali jen několik. Kromě postavy je město New York podrobně pečlivě vykresleno a můžete pozorovat konkrétní scény z filmu při cestě po ulicích Little Italy, Brooklyn, Midtown, Hell's Kitchen a New Jersey. Z větší části hra zůstala věrná legendárnímu filmu. Teprve poté, co uděláte jméno pro sebe, se budete pohybovat po rodinném žebříčku, začínáte od "Outsider" a nakonec se staníte Donem New Yorku. Jak již bylo zmíněno dříve, toto lze dosáhnout pouze dokončením režimu Story Mode a Strategie Mob Wars.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta