SSX On Tour - PSP

5030930047726

Použité

Není skladem


224 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


SSX On Tour - PSP Bazar

Popis

Dosáhnete rychlosti zlomyslnosti, zachyťte obrovský vzduch a stanete se ikonou s SSX On Tour. Vytvořte si jezdce nebo lyžaře a budte kariéru, když postupujete od svahu po bobřílek k rockstarstar dominujícímu černému diamantu. Soutěžte o medaile nebo jen roztrhněte masivní novou horu, ale ujistěte se, že vypadáte dobře, protože vaše pověst je vždy na řadě. Vyzbrojte čelisti, které vás přivádějí k vašim konkurentům, zatímco vyjíždíte svahy nadzvukovými rychlostmi. Vytváříte hype - humbuk vytváří legendu v SSX On Tour. Hra SSX On Tour je založena na kriticky uznávané hře SSX franšízy a nabízí zcela nové přizpůsobení hráčů, které vám umožní vstoupit do turné. SSX On Tour je vybaven všemi novými vysoce detailními skladbami, novými stylovými možnostmi přizpůsobení hráčů, novými monster triky a možnostmi pro více hráčů. Klíčové vlastnosti Rozvíjejte své ego: Vytvořte alter ego a připojte se do světa SSX akce. Definujte svůj styl jako strávník nebo lyžař s množstvím přizpůsobitelných prostředků včetně licencovaného vybavení, účesů a příslušenství. Prohlídka: Vytvořte sněhovou krájení, gravitační varující horskou ikonu a vydejte se na okruhy okruhu, abyste se stali nejvyšším černým diamantovým rockstarem. Úplně nová výzva: Zvyšte svůj stav na hoře tím, že ovládnete mimo trať závody, které objevují způsob, jakým jste na svazích vyrazili. Jakmile se ukážete, že jste v kusech, budete připraveni na první zastávku turné. Nové skladby: SSX On Tour vám přináší 12 nových skladeb, které můžete prozkoumat v den nebo v noci. Od přeplněných groomů až po nedotčené práškové polony není v tomto rozmanitém prostředí příliš malá detailnost, protože bezproblémově prozkoumáte všechny čtyři unikátní části hory. Vyzkoušejte Tipy pro dvojče: Nové lyžování vám umožní vytvářet triky jedinečným způsobem a přidat další dimenzi do závodní hratelnosti. Obrovské Air a Monster Triky: Defy gravitace a shodit všechny nové Monster triky s nádechem pravé analogové hůl. Kultura přichází naživo: Zažijte život na horu jako nikdy předtím s čerstvým uměním, čerpáním hudby, dospělými bossy a novými událostmi Monsters of Metal a Style Blaster.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta