Tiger Woods PGA Tour 2006 - PSP

5030930046781

5030930046781

Použité

Není skladem


215 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Tiger Woods PGA Tour 2006 - PSP Bazar

Popis

Jelikož stroj EA rozšiřuje sportovní tituly s licencí na další rok, je skvělé vidět jméno, které v posledních letech vyvolalo značný rozruch. Ano, Tiger je zpět na další kolo svého vlastního turnaje Tiger Woods PGA. Co se stalo, že Tiger Woods je tak úspěšným titulem v domácí herně, je houpající mechanik, s tím, že EA má spíše inspirovanou volbu přizpůsobit techniky válečkového houpajícího se stylu arkádových her, jako je Golden Tee, na analogové tyče domácích konzolí. Je to osvěžující změna od metody "tap-wait-tap-wait-tap", která byla základem golfové hry asi dvě desetiletí. V letošním roce se to zlepšilo a jemnost houpačky se změnila na novou úroveň, protože musíte použít jak analogové tyče, tak i míč. Stejně jako předtím levý analogový držák řídí váš houpačku, ale nyní můžete použít pravou hůl pro změnu trajektorie, nebo pokud jste na zelené, nastavte sílu vašeho putt. Dalším tématem letošního roku je zcela nový způsob rivalů. Myšlenka tady je, aby se postavil proti největším hráčům všech dob v jejich nejlepších kariérách. Takže samozřejmě budete mít možnost jít s Tigrem na několik kol s využitím stejného stavu klubů umění, jaký dnes používá, nebo se můžete vrátit včas a hrát Jack Nicklaus v jeho nejlepším případě pomocí staromódního vaku dřevěné kluby. Existuje pět období, ve kterých můžete prokázat, že jste nejlepší hráč ve věku. Samozřejmě, tato hra se nazývá PGA Tour, takže si můžete udělat spoustu PGA turné také. Existuje 16 licencovaných golfistů PGA Tour, kteří bojují proti 15 golfovým hřištím PGA v reálném životě, včetně Golfových hřišť Pebble Beach, St Andrews, Reflection Bay a Doral Golf Resort. Dalším hezkým rysem je sázka. Můžete dokázat, jak jste přesvědčeni, že sázíte na svůj výstřel před tím, než budete hrát. Čím víc se váš chloupějete, tím více peněz získáte. S novým swing mechanikem a rivalovým režimem má tato edice Tiger Woods hodně ocenění za loňský zápas.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta