Burnout Legends - PSP

5030930045869

5030930045869

Použité

Není skladem


260 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Burnout Legends - PSP Bazar

Popis

Vše začalo v roce 2001 na PS2. Jako kdyby se od té doby objevila hra, která se vyhýbala lesklé grafice a licencovaným výrobcům automobilů ve prospěch vysokorychlostního, spřáteleného a závratného arkádového závodu. Vyvinutý Criterion a vydávaný Acclaimem, Burnout měl v té době intenzitu, která byla bezkonkurenční a vyžadovala úplnou soustředění, a tak to zahrnovalo to, že jste zjistili, že nemůžete mrknout a dýchat, když se zacílíte mezery v dopravě. Burnout 2 pokračoval a odkaz pokračoval. Perfektní struktura a obtížnost vás přitahují přes hru, zdokonalený fyzikální engine zlepšuje ovládání vozů a představují nové vzrušující funkce, jako je skákání. Po absolvování Acclaimu musel Criterion hledat nové vydavatele a obrátil se na nějaký vydavatelský behemot se základnou ve Velké Británii, jen několik kilometrů po silnici z vlastního velitelství Guildford: Electronic Arts. Výsledkem této aliance byl velmi úspěšný vývoj značky v Burnout 3: Takedown. Spíše než vyhýbat se i nejmenšímu kontaktu s jinými vozy, hráči byli nyní povzbuzováni, aby rozbíjeli své protivníky mimo trať, do protichůdné dopravy nebo kousek scenérie. Zatímco staré techniky driftingu, skákání a dalších nebezpečných návyků by stále naplňovaly stále přítomný ukazatel vyhoření, útoky na vaše nepřátelské závodníky byly odměněny obrovskými dollopy. Méně přesný styl jízdy zklamal některé puristy, ale vyhrál hru novému publiku a stal se nejúspěšnějším titulkem Burnout vůbec, v neposlední řadě díky jeho hypnotickým barvám a účinkům a puchýřkovým snímkovým poměrům. Nový bojový styl byl vhodný pro tuto konkrétní iteraci, první v online hře. Nyní se celá historie herní legendy objevuje ve vhodně pojmenovaném Burnout Legends na PSP. Rozhodněte se, která verze je největší, nebo prostě oceníte všechny tři na svých vlastních nesporných zásluhách. Legendy představují největší okamžiky ze série, které byly aktualizovány tak, aby vypadaly nejlepší pro novou PSP handheld konzolu. Nové hry a nové vozy mají také funkci a přirozeně můžete hrát své přátele pomocí bezdrátových funkcí PSP. Velkorysá funkce GameShare vám umožní nahrát libovolnou úroveň hry do svého kamaráda, abyste si ho mohli vychutnat. Burnout Legends je vítaným přírůstkem do knihovny PSP.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta