NBA Street Showdown - PSP

5030930043322

5030930043322

Použité

7 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


NBA Street Showdown - PSP Bazar

Popis

Snad největší sportovní hra v neustále se rozšiřujícím, Xtreme EA Big! portfolia je řada NBA Street. Je založen na Street Basketball nebo Streetball, což je skutečná a stejně populární, byť méně oficiální verze sportu nebo basketbalu. V New Yorku basketbalová bájesloví, Rucker Park v Harlem a The Cage v Dolním Manhattanu jsou stejně tak slavní jako zahrady Madison Square. Velké hry Street Street v některém z nejslavnějších soudů v New Yorku jsou známy tím, že čerpají větší davy než některé hry Knicks. Stejně jako Michael Jordan je fanouškem povzbuzující ligu fanoušků NBA, "The Goat" je pro oddaných Streetball stejně legendární postava. Na opačném pobřeží USA má Los Angeles Streetball scénu, která odpovídá New Yorku, a Atlanta a Miami jsou také velkými středisky. Vychází z úspěchu vysoce oceněné série, NBA Street V3 byl propuštěn začátkem tohoto roku. Nyní rejig přijde na novou konzolu PSP ve formě NBA Street Showdown. Je to v podstatě stejná hra jako hra NBA Street V3 - 3 na 3, s 'gamebreaker' a triky, které se objevily v předchozích hrách. Způsob, jakým jsou ovládány triky, byl změněn - místo omezeného způsobu stisknutí tlačítek se používá pravý analog nebo Trick Stick. Používané ve spojení s obvyklými dvěma tlačítky Turbo, osmi směry na hokejce dávají hráčům přístup k více trikům než kdykoli předtím. Podobně byl ošetřovateli hracího automatu. Musíte účtovat hacker po sobě kombinací, ale jakmile se uvolní, hráč se vezme do vzduchu a ty se spoluhráči zapojují také. Hráči mohou také vytvořit vlastní hráče, kteří si vyberou z více než 1 000 přizpůsobitelných prostředků. Stejná filozofie se vztahuje i na dvory - na vrcholu 12 autenticky modelovaných hřišť, hráči si mohou vybudovat své vlastní, vybírat si umístění, plochu, backboard a síťové styly. Stejně jako letošní NBA hra je také házená konkurence. DJ / streetballista / trenér znalce Bobbito dokonce poskytuje komentář, který také dává určitou autoritu řízení. Hra PSP se může pochlubit 25 hráči NBA a také má svůj vlastní podíl na exkluzivních nových funkcích, jmenovitě režimu Shot Blocker a Arcade Sootout. Pak máte speciální EA Trax s vylepšeným obsahem - můžete si prohlédnout videa a poslouchat hudbu na tomto speciálním přehrávači médií. Verze PSP vám přirozeně umožňuje vychutnat si hru pro více hráčů - to je jeden na jednoho přes WiFI připojení a režim PSP, ve kterém mohou soutěžit až čtyři hráči. Perfektní pro fanoušky B-ball, kteří přemýšleli, co používat nové lesklé nové PSP, NBA Street Showdown je hrdý na startovní sestavu PSP.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta