Marvel Ultimate Alliance 2 - PSP

5030917061127

Použité

Není skladem


575 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Marvel Ultimate Alliance 2 - PSP Bazar

Popis

Vesmír Marvel se roztrhá. Vy a váš tým Marvel Super Heroes pomáháte Nicku Furymu zahájit tajnou preventivní úder proti Latverii a Lucii Von Bardasovi jen proto, aby musel zmařit její odvetný útok na New York City.

Spolu s ostatními incidenty Super Hero se veřejná nálada stává proti Super Heroes. Zákon o nadlimitní registraci se stává zákonem a Super hrdinové se musí zaregistrovat jako zbraně hromadného ničení, čímž se stávají licencovanými vládními zástupci. Jak se občanská válka rozvíjí, Iron Man vede stránku Pro-Registration, zatímco Captain America stojí na stánku Anti-Registration. Nepřátelé, s nimiž bojujete, a úkoly, které dosáhnete, závisí na tom, kterou stranu si vyberete.

Velmi očekávané pokračování Marvel: Ultimate Alliance v roce 2006, které se stalo nejlepším hráčem Marvel Super Hero všech dob a prodává více než 4 miliony kusů po celém světě, je konečně zde s Marvel: Ultimate Alliance 2. Inspirován uznávaným Marvel Civil Válečný příběh, tato akční RPG opět přináší obrovské obsazení postavy, vzrušující herní zážitek a přitažlivé aliance. Tento zážitek z dalšího genu opouští osud vesmíru Marvel - a lidstvo - ve vašich rukou. Vykreslí se čáry. Boční strany jsou vybrány. A zůstává konečná otázka: K čemu jste na straně?

Funkce:

Vytvořte a přizpůsobte svůj nejvyšší tým. Sestavte svůj senový tým z vesmíru Marvel a vyberte si z více než 24 hratelných postav, z nichž každý má specializované síly. Spolupracujte s vaším konečným spojením. Využijte Marvel vesmíru tím, že budete hrát družstevní režim se čtyřmi přáteli, a to jak on-line, tak i offline. Vydejte se na stranu ideového zlomu, který by mohl způsobit nenapravitelné následky pro komunitu Super Hero! Podporujte proregionální stranu a obhajujte národní bezpečnost, nebo se rozhodněte být protiregistrováním a bojem proti osobním svobodám. Spojte Super Hero síly s ničivými výsledky. Spojte se s Lidským hořákem a Thorem, abyste vytvořili ohromující ohnivé tornádo. Více než 250 unikátních fúzí vás vyzbroje nepředstavitelným arzenálem pro bezprecedentní bitvy Demolovat a vzájemně reagovat se všemi cestami. Pummel své nepřátele spuštěním drcených automobilů, lampposts, strojů a všechno, co můžete vyzvednout v cestě
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta