Marvel Ultimate Alliance 2 - PSP

5030917061127

5030917061127

Použité

Není skladem


514 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Marvel Ultimate Alliance 2 - PSP Bazar

Popis

Vesmír Marvel se roztrhá. Vy a váš tým Marvel Super Heroes pomáháte Nicku Furymu zahájit tajnou preventivní úder proti Latverii a Lucii Von Bardasovi jen proto, aby musel zmařit její odvetný útok na New York City.

Spolu s ostatními incidenty Super Hero se veřejná nálada stává proti Super Heroes. Zákon o nadlimitní registraci se stává zákonem a Super hrdinové se musí zaregistrovat jako zbraně hromadného ničení, čímž se stávají licencovanými vládními zástupci. Jak se občanská válka rozvíjí, Iron Man vede stránku Pro-Registration, zatímco Captain America stojí na stánku Anti-Registration. Nepřátelé, s nimiž bojujete, a úkoly, které dosáhnete, závisí na tom, kterou stranu si vyberete.

Velmi očekávané pokračování Marvel: Ultimate Alliance v roce 2006, které se stalo nejlepším hráčem Marvel Super Hero všech dob a prodává více než 4 miliony kusů po celém světě, je konečně zde s Marvel: Ultimate Alliance 2. Inspirován uznávaným Marvel Civil Válečný příběh, tato akční RPG opět přináší obrovské obsazení postavy, vzrušující herní zážitek a přitažlivé aliance. Tento zážitek z dalšího genu opouští osud vesmíru Marvel - a lidstvo - ve vašich rukou. Vykreslí se čáry. Boční strany jsou vybrány. A zůstává konečná otázka: K čemu jste na straně?

Funkce:

Vytvořte a přizpůsobte svůj nejvyšší tým. Sestavte svůj senový tým z vesmíru Marvel a vyberte si z více než 24 hratelných postav, z nichž každý má specializované síly. Spolupracujte s vaším konečným spojením. Využijte Marvel vesmíru tím, že budete hrát družstevní režim se čtyřmi přáteli, a to jak on-line, tak i offline. Vydejte se na stranu ideového zlomu, který by mohl způsobit nenapravitelné následky pro komunitu Super Hero! Podporujte proregionální stranu a obhajujte národní bezpečnost, nebo se rozhodněte být protiregistrováním a bojem proti osobním svobodám. Spojte Super Hero síly s ničivými výsledky. Spojte se s Lidským hořákem a Thorem, abyste vytvořili ohromující ohnivé tornádo. Více než 250 unikátních fúzí vás vyzbroje nepředstavitelným arzenálem pro bezprecedentní bitvy Demolovat a vzájemně reagovat se všemi cestami. Pummel své nepřátele spuštěním drcených automobilů, lampposts, strojů a všechno, co můžete vyzvednout v cestě

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta