Untold Legends: Brotherhood Of The Blade - PSP

5030917028748

5030917028748

Použité

Není skladem


210 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Untold Legends: Brotherhood Of The Blade - PSP Bazar

Popis

Pravděpodobně jste se dozvěděli o pověsených legendách o minulosti - Jasonovi a Argonautech, Trojské válce, Gilgameši a Enkidu, Beowulfovi a Ragnaroku. O tom, o čem jste o tom slyšeli - a jak jste mohli - jsou odhalené legendy. Nebudete tak dělat, pokud nemáte dostatek štěstí, že budete mít PSP, v takovém případě budete schopni vědět vše, co je třeba vědět o legendách, o kterých nechtějí, abyste o nich věděli; příběh bratrství čepele. Došlo k soustředěnému úsilí, aby se ujistil, že spouštěcí sestava PSP pokrývá všechny žánry známé a milované majiteli PS2. Chcete sportovní hry, existují sportovní hry. Rovněž fanoušci závodění, boje a skateboardingu jsou zajištěni. Dalším žánrem, který je oblíbený majitelem PS2, je akční RPG, která je ilustrována šampióny společnosti Norrath společnosti Sony Online Entertainment. PSP získává svoji vlastní hru v této žíle ve formě Untold Legends: Brotherhood of the Blade. Jak se tak často stává, mírová civilizace, v tomto případě město Aven, je ohrožena shromažďováním temné a tajemné hrozby. Každý ví, že toto bezejmenné, rostoucí zlo může zastavit jen skupina odvážných dobrodruhů. Takže musíte s vaším zvoleným Bratrstvem Blade vyrazit, abyste tyto hrozné síly zastavili. Vyberte si svou postavu ze čtyř různých tříd - Knight, Alchemist, Druid nebo Berserker, každý s vlastní kombinací bojových a magických schopností. Navrhněte svou vlastní jedinečnou postavičku a vydejte se na své cestě skrz bohatou 3D krajinu, stříhání doleva a doprava a hordy masivních 150 různých příšer. Bojujte s velkými bossy a sbírejte obrovské množství předmětů a artefaktů. Přizpůsobte vzhled a schopnosti své postavy, když hledáte klíč k hrozivému nebezpečí, které ohrožuje váš dům Aven. Nemusí to být ani osamělý zážitek. Untold Legends umožňuje až čtyřem hráčům, aby se zapojili do slashingu a vyhledávání pomocí špičkové bezdrátové technologie PSP. Opravdu, pokud chcete použít PSP pro vyhledávání, je to hra, kterou potřebujete.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta