Tony Hawk's Underground 2: Remix - PSP

5030917027758

5030917027758

Použité

Není skladem


476 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Tony Hawk's Underground 2: Remix - PSP Bazar

Popis

Vezmeme-li v úvahu úspěch, který se v obývacím pokoji vázal na PS2, je jen přirozené, že franchising Tony Hawk, publikovaný společností Activision a vyvinutý firmou Neversoft, by se měl objevit na seznamu PSP. Série se vyvinula při každé iteraci. Zatímco dřívější hry zdokonalily trik systém a prostředí, přišel čas, kdy bylo další vylepšení téměř nemožné. Byl nalezen nový směr a první hra s názvem Tony Hawk nesoucí podtitul 'Underground' napadla hráče s mise založenou hratelností, která doplnila trickový hraný trik. Poprvé jste ovládali své oblíbené bruslaře na palubě a mimo hru a série postupovala nad rámec toho, aby hráči mohli hrát ve vlastním skate video. V loňském roce stanice Underground 2 na domácích konzolách opět překročila očekávání. Nyní 'remix' populárního titulu přichází do zbrusu nové PSP. Jedná se o hlavní hru pro jednoho hráče, který vidí dva týmy bruslařů, Team Hawk a Team Bam, kteří se účastní World Destruction Tour, nepravidelné silniční výpravy, která skládá skupiny skaterů světové třídy, které jsou hratelné, proti navzájem. Stejně jako u první hry Underground, toto bruslení dobrodružství nabízí hráčům bezprecedentní úroveň přizpůsobení a rozsáhlou knihovnu brousících, manuálních a speciálních triků. Bruslení akrobati mohou nyní využít projektilů, vozidel a nového prvku Focus Control. Na hrací ploše mohou hráči komunikovat s libovolným počtem NPC a také se účastní graffiti-em-up režimu, ve kterém hráči zdobí 15 úrovní hry s vlastními vzory a vlastními značkami. Existují zřejmé vlivy Jet Set Radio, ale jeho zábava nicméně. Alternativně mohou ti, kteří mají obzvlášť potěšení z prvních tří splátek, chodit do staré školy v klasickém módu Underground 2, což je hra, která vidí návrat k cílovému bruslení a že hráči shromažďují dopisy SKATE, nacházejí tajné pásky a porážkou špatné skóre proti dvěma -minute odpočítávání. Systém multiplikačního skóre zůstává neporušený, stejně jako schopnost propojení se pohybuje společně prostřednictvím jednoduchého "návratu" triku. Je to hra čistě dovedností. Tato verze PSP má stejnou grafiku, hratelnost a úrovně viditelné ve verzi PS2. Kapesní počítač má také čtyři další úrovně - Kjóto, Atlanta, Las Vegas a Santa Cruz. Hra plně využívá bezdrátových funkcí PSP a existuje 10 různých bezdrátových her, ve kterých může soutěžit až čtyři hráči. PSP se rozhodne být PlayStation 2, kterou můžete s sebou vzít, a titul Tonyho Hawka to přiblíží tomuto cíli.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta