NBA 2K12 - PSP

5026555282970

5026555282970

Použité

Není skladem


417 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


NBA 2K12 - PSP Bazar

Popis

Untitled Document

S více než 5 miliony kopií prodávanými po celém světě a více než 20 oceněními Sportovní hry roku, v loňském roce jste NBA 2K11 umožnili stát se největším módem MJ & Jordan Challenge. V tomto roce je francouzština NBA 2K zpátky a větší než kdy předtím a poskytuje fanouškům příležitost, o které si vždycky přála, aby nakonec skončili debatu o tom, kdo jsou nejlepší týmy a hráči všech dob s největším modelem ALL-NEW NBA . Představení 15 legendárních hráčů, jako jsou Michael Jordan, Magic Johnson, Larry Bird, Kareem Abdul-Jabbar a Dr. J, NBA's Greatest vám umožní přežít některé z nejpopulárnějších kariér a rivalit NBA, pečlivě obnovené v historických detailech. Spolu s inovativními funkcemi hry, jako je Total Shot Stick Control a novým systémem postwarových her, NBA 2K12 dává fanouškům středisko nevídaného basketbalového zážitku.

Jordánská výzva - Vychutnejte si 10 různých legendárních her od kariéry Michaela Jordana a opakujte, co MJ udělal na hřišti v NBA 2K12. Úspěšně obnovit všechny 10 herních scénářů, abyste odemkli režim My Jordan. My Jordan - Dokončete výzvu Jordana, abyste odemkli tento speciální režim, kde získáte kontrolu nad nově navrhnutým nováčkem Michaelem Jordanem a připravíte si vlastní verzi Michaelovy kariéry v NBA. Vylepšil můj přehrávač - Zažijte život hvězdy NBA z vlastní ruky při vytváření vlastního přehrávače a pokroku v jeho kariéře od nástupného nováčka k legendě NBA. Se schopností nyní simulovat během her, postup vašeho hráče postupuje mnohem realističtěji. Podpisový styl 2K12 - byly přidány stovky animací ve stylu podpisu spolu s vylepšenými modely přehrávačů a vylepšenou grafikou a přinášejí svým oblíbeným hráčům NBA životem jako nikdy předtím. Aktualizované soupisky - byly zařazeny všechny poslední transakce ze sezóny 2010-2011, což znamená, že budete hrát s nejaktuálnějšími týmy a hodnoceními.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta