Midnight Club: LA Remix - PSP

5026555281782

5026555281782

Použité

Není skladem


320 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Midnight Club: LA Remix - PSP Bazar

Popis

Midnight Club: LA Remix přináší vzrušení a úniky pouličních závodů do vašeho PSP. Série závodů Midnight Club je dobře zavedená, ale je to jen druhé vydání pro PSP. Midnight Club 3: DUB Edition byl nejpopulárnější závodní gae na PSP vůbec a Midnight Club: LA remix má za cíl vzít věci o krok dále. Jak název napovídá, tentokrát se akce odehrává v Los Angeles, ale protože ne všechny úrovně dostupné ve verzích domácí konzole jsou zahrnuty ve verzi PSP, majitelé PSP získají přidaný bonus některých úrovní v Tokiu. Ulice těchto měst jsou detailní a přesné, s orientačními body z reálného života, které vám pomohou procházet kolem nich, za předpokladu, že jste samozřejmě obeznámeni s LA nebo Tokijskou streetscape. Midnight Club: LA Remix nabízí otevřené městské prostředí a skutečně licencované vozy a kola z verzí domácí konzole. Má také všechny funkce pro přizpůsobení, které vám umožňují přizpůsobit vaše auto sadami, malbou a phat ráfky. Ale tato verze PSP byla optimalizována tak, aby nabízely rychlejší závody a kratší časy načítání. Většina akcí se uskutečňuje v otevřeném kariérovém režimu, avšak máte k dispozici režim rychlého přístupu Arcade pro rychlé závody, když jste na útěku. Také exkluzivní verze PSP je režim Frenzy, který testuje váš nerv a reflexy, když projíždíte řadou kontrolních bodů do torrentu příchozího provozu. Můžete hrát své přátele v širokém spektru akčních režimů pro více hráčů přes Wi-Fi, ale dva jsou výhradní pro verzi PSP: Paint, ve které procházíte kontrolními body a pokud je projdete nejprve, stanou se vaším jsou namalovány vaše barvy. Dosáhněte nejdříve cíle, nebo jednoduše nejvíce kontrolních bodů ve své barvě na konci závodu a vyhrajete! V režimu značek se dostanete k kontrolnímu bodu, poslední ovladač, který se k němu dostane, se stává "to" a ostatní se musí pokoušet zůstat blízko k vám, když se je snažíte potřást, čím blíže jsou tím více bodů, dotýkají se vás, stávají se "to". S úžasnou grafikou a vzrušujícím akcím, Midnight Club: LA Remix je nutností pro všechny fanoušky závodních PSP.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta