Grand Theft Auto - Vice City Stories - PSP

5026555280747

5026555280747

Použité

324 Položek skladem

14 dnů

309 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePSP
PůvodVelká Británie


Grand Theft Auto - Vice City Stories - PSP Bazar

Popis

GTA je zpět na PSP. Po obrovském úspěchu Grand Theft Auto: Liberty City Stories na kapesním počítači společnosti Sony, který viděl titul později zveřejněný na PS2, Rockstar dala stejnou předběžnou léčbu 80. let sýru, který byl GTA: Vice City.

Set v roce 1984, dva roky před původní hry, vice City je familar území, ale jemně odlišné s různými stavbami a změněnými uspořádáním silnic. Hráči převzali roli Victora Vance, staršího bratra originální hry, která se zabývá drogami Lance Vance. V tomto bodě hry v časové ose série Victor je voják se sídlem ve Fort Baxter. Když se snaží vydělat nějaké peníze, aby pomohl svým bratrům, nabídl mu nějaké úkoly svým velícím důstojníkem, Sargeant Jerry Martinez. Dlouho se věci stanou ošklivě a Victor padne na vojenskou policii.

Stejně jako se základy všech titulů GTA, otoč se otočte směrem k horší straně života a Victorovi se sníží na to, že se dostane na stále více násilné zaměstnání a bude se snažit se dostat do kriminálního potravinového řetězce. Jak byste očekávali, celé město není k dispozici. Na rozdíl od bývalého titulu Vice City, tentokrát začínáte od Vice City Mainland a Vice City Beach je nedosažitelný kvůli hrozícímu hurikánu. Nicméně stále můžete řídit milionářské sídla na ostrově Starfish.

Titul ve sportu vylepšil grafiku nad Liberty City Stories PSP, s lepším remízkem a větším počtem chodců a provozu. Opět je k dispozici vynikající seznam hlasových talentů, který vám poskytne báječně vytvořený dialog. Hlasy na nové tváře zahrnují Auf Wiedersehen Pet Timothy Spall a Phil Collins jako sám. Staré ruce Danny Trejo, Phillip Michael Thomas, Gary Busey a Luis Guzman se vracejí k opakování role své postavy.

S mnoha novými misemi a mnoha multiplayerovými módy, nezapomínáme na minigames jako je Rampage a Off-Race Time Trials, které učinily sérii tak neuvěřitelnou, Vice City Stories je nutností pro fanoušky kriminálního pískoviště Dobrodružství.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta