Grand Theft Auto - Vice City Stories - PSP

5026555280747

5026555280747

Použité

Není skladem


378 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Grand Theft Auto - Vice City Stories - PSP Bazar

Popis

GTA je zpět na PSP. Po obrovském úspěchu Grand Theft Auto: Liberty City Stories na kapesním počítači společnosti Sony, který viděl titul později zveřejněný na PS2, Rockstar dala stejnou předběžnou léčbu 80. let sýru, který byl GTA: Vice City.

Set v roce 1984, dva roky před původní hry, vice City je familar území, ale jemně odlišné s různými stavbami a změněnými uspořádáním silnic. Hráči převzali roli Victora Vance, staršího bratra originální hry, která se zabývá drogami Lance Vance. V tomto bodě hry v časové ose série Victor je voják se sídlem ve Fort Baxter. Když se snaží vydělat nějaké peníze, aby pomohl svým bratrům, nabídl mu nějaké úkoly svým velícím důstojníkem, Sargeant Jerry Martinez. Dlouho se věci stanou ošklivě a Victor padne na vojenskou policii.

Stejně jako se základy všech titulů GTA, otoč se otočte směrem k horší straně života a Victorovi se sníží na to, že se dostane na stále více násilné zaměstnání a bude se snažit se dostat do kriminálního potravinového řetězce. Jak byste očekávali, celé město není k dispozici. Na rozdíl od bývalého titulu Vice City, tentokrát začínáte od Vice City Mainland a Vice City Beach je nedosažitelný kvůli hrozícímu hurikánu. Nicméně stále můžete řídit milionářské sídla na ostrově Starfish.

Titul ve sportu vylepšil grafiku nad Liberty City Stories PSP, s lepším remízkem a větším počtem chodců a provozu. Opět je k dispozici vynikající seznam hlasových talentů, který vám poskytne báječně vytvořený dialog. Hlasy na nové tváře zahrnují Auf Wiedersehen Pet Timothy Spall a Phil Collins jako sám. Staré ruce Danny Trejo, Phillip Michael Thomas, Gary Busey a Luis Guzman se vracejí k opakování role své postavy.

S mnoha novými misemi a mnoha multiplayerovými módy, nezapomínáme na minigames jako je Rampage a Off-Race Time Trials, které učinily sérii tak neuvěřitelnou, Vice City Stories je nutností pro fanoušky kriminálního pískoviště Dobrodružství.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta