Midnight Club 3: Dub Edition - PSP

5026555280006

5026555280006

Použité

Není skladem


259 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Midnight Club 3: Dub Edition - PSP Bazar

Popis

Rockstar nejen dělají Grand Theft Auto Games, víte. První hra na pouličních závodech v Midnight Club vás přivedla do boty znuděné taxikáře, která se dostane do vzrušujícího světa klubu, který závodí s vyladěnými auty po celé měsíční scéně. Pravidla byla poměrně jednoduchá: vyhrát a vyhrajete soupeřovo auto. Samozřejmě, že na začátku hry nebude vaše kabina taxi vyhrát proti něčemu v přímém závodě, takže je důležité použít šikovnost, pokud se chcete dostat dopředu. Petroluje na obou stranách Atlantiku byly šťastné, s částmi Manhattanu a Londýnem představenými v hře. Druhá hra v sérii viděla, že hráči projíždějí kolem jedné ze tří měst a blikají světlem u ostatních jezdců a vyzývají je k závodům. Třetí splátka už přišla na PS2 a Xbox ve formě Midnight Club 3: Dub Edition, tzv. Proto, že je produkována ve spolupráci s časopisem DUB. Nyní dělá Rockstar debut na PSP taky. Opět můžete závodit ve třech amerických městech a hra obsahuje licencované vozy v řadě různých kategorií: od bling těžkých SUV jako eskalády až po laděné sedany, motocykly včetně Harley choppers a povinné japonské RICE vozy s motory vytvořenými legendární Nissan Motor Company, mezi jinými, méně oslavované stáje. Ve svém partnerství s oslavovanými hip-hopovými kulturními vůdci DUB vývojáři Rockstar San Diego drželi krok s nedávným vývojem v rostoucím žánru automobilového ladění, street-racingových her. Ladění a přizpůsobení hraje větší část než kdykoli předtím a online funkce, která učinila druhou úspěšnou hru, je zpátky a nabízí podporu až osmi hráčům přes WiFi připojení PSP. Samozřejmě, že se jedná o titul Rockstar, zvukový doprovod bude pečlivě zvážen a díky vlivu DUBu si můžete být jisti, že z vaší jízdy vybuchne nějaké hezké beaty, když vybíráte svou trasu tuningmi hotspotů Atlanta, San Diego a Detroit. Možná jste, že čekáte na Rockstarovu GTA, aby byl - krvavý obrazovkou vašeho nového PSP, ale pokud jste fanouškem práce kontroverzního vývojového domu, pak to bude muset udělat prozatím.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta