Brian Lara 2007 Pressure Play - PSP

5024866334050

5024866334050

Použité

Není skladem


215 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PSP
Původ Velká Británie


Brian Lara 2007 Pressure Play - PSP Bazar

Popis

Brian Lara 2007 Pressure Play je zdánlivě rekreace ICC Cricket World Cup v roce 2007. Devátá epizoda v kriketové premierové soutěži se konala během sedmi týdnů v březnu a dubnu 2007, napadené 16 týmy přes 51 zápasů zápasů. Devět kriketových milujících karibských národů, které hostily, zaručilo pokaždé skvělou atmosféru a zatímco Pressure Play zcela nesouhlasí s tím, co davy přinesly na turnaj, zbytek tohoto balíčku dokáže poskytnout dostatečné vzrušení. Soutěž začíná čtyřmi skupinami čtyř týmů, které se jednou hrají. Horní dvě strany v každé skupině se kvalifikují do další fáze a jejich výsledek proti sobě přejdou do fáze Super 8, jedné skupiny z osmi zbývajících národů. Dvě strany z každé první skupiny se znovu nehrají v kole, ale hrají proti každému z dalších šesti týmů. Nejvyšší čtyři země na konci tohoto kola se kvalifikují do semifinále, přičemž vítězové dorazí do finále v Barbadosu. Tlaková hra také těží z důrazu na nové kriketové výzvové hry, které odpovídají přenosnosti PSP. Tlaková hra Play Mission je nový herní mód, který se skládá ze zápasů, které pokrývají všechny aspekty kriketu. Při pokročilejších příležitostech pro začátečníky a složitější scénáře "one-ball-left-to-win", "Pressure Play" umožňuje hráči trénovat a pak ovládat sport přes specifické cíle. Existuje 16 jedinečných misí, od znalostí, vítězů, klasických zápasů, mistrů a dalších výzev Googly. Tlaková hra také přichází s ad-hoc hrou pro více hráčů, ve které mohou dva hráči bezdrátově soutěžit v zahřívacím zápase ICC Cricket World Cup 2007 na jednom místě. Kriketové fanoušky mohou bezdrátově obnovit své oblíbené hry z ICC Cricket World Cup 2007, jako je historické vítězství Irska nad Pákistánem, dramatickou porážku Indie v Bangladéši a vzrušující akční loď Anglie proti západní Indii.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta