Psycho-Pass: Mandatory Happiness - PS Vita

0813633017174

0813633017174

Použité

Není skladem


664 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Ps Vita
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Psycho-Pass: Mandatory Happiness - PS Vita bazar

Popis

Ve fikci myšlenka Pre-Crime, zastavení trestného činu ještě předtím, než k němu dojde, nikdy nevede k utopii, kterou měl vytvořit. The Japan in Psycho Pass: Povinná štěstí se neliší. V ne příliš vzdálené budoucnosti se Japonsko stává izolacionistickou zemí a prostřednictvím těžkopádných zákonů a postupů v oblasti duševního zdraví usiluje o zcela šťastnou a vyváženou populaci. Každý jednotlivec prochází Sibylovým systémem, procesem, který kvantifikuje zásluhy a místo člověka, ve kterých povoláních by se nejlépe hodil, a to vše je kombinováno v barevně označeném Psycho průchodu. Tento průchod se měří jako Odstín. Čím jasnější je, že čím duševně stabilnější je daná osoba považována za - stres, strach a úzkost mohou způsobit, že se odstín zakalí, tím je mlhavější, čím je pravděpodobnější, že se jednotlivec stane latentním zločincem, někoho, kdo pravděpodobně poškodí sebe nebo ty kolem nich. Vstupte do úřadu veřejné bezpečnosti, orgánu činného v trestním řízení, ve kterém jsou inspektoři (státní úředníci s jasnými psychoprocesy vyškolení v kriminologii) spojeni s Enforcerem (latentní zločinci, kteří se v zásadě používají jako nástroje, které zabraňují zamlžení jejich inspektorů v obtížných případech) . Oba jsou vyzbrojeni postranní zbraní zvanou Dominator, zbraň, která dokáže naskenovat jednotlivce a vypočítat jeho koeficient zločinnosti. V závislosti na stavu této metriky zbraň povolí uživateli střílet - paralyzér pro lidi s nízkým koeficientem kriminality nebo smrtící výstřel pro ty, kteří jsou považováni za riziko pro veřejnost. Anime klade některé velmi obtížné otázky, stejně jako vizuální román Mandatory Happiness. Tato hra se soustředí na dvě nové postavy, které pracují společně s hvězdami anime, a každé rozhodnutí, které hráč učiní, ovlivní výsledek vyprávění. Příběh se zaměřuje na řadu případů spojených s ukradeným kyborgským tělem a entitou známou jako Alpha, která má za úkol přinést každému na světě nekonečné štěstí. Nejušlechtilejší cíl, který se samozřejmě strašně mýlí ...

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta