Ninja Gaiden Sigma 2 Plus - PS Vita

5060073309979

5060073309979

Použité

Není skladem


878 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Ps Vita
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Ninja Gaiden Sigma 2 Plus - PS Vita Bazar

Popis

Rychlejší, krevnější a krásnější než kdy předtím, Ninja Gaiden Sigma 2 Plus vezme hru týmu NINJA na další úroveň na všestranném novém bojovém hřišti. Nejintenzivnější akce s dobrodružstvím ninja je zpět, nyní na PlayStation Vita! Ninja Gaiden Sigma 2 Plus je "konečným" Ninja Gaidenem, představujícím postavy z předchozích splátek, které definovaly franchisu.

Super ninja - Ryu Hayabusa - musí pronásledovat Sochu démonů, kterou ukradl zlý Černý Spider Ninja Clan, aby zabránil vzkříšení zla Archfiend. Z Tokyu do New Yorku sledujte Ryu, když se setkává s bludnými nepřáteli a na cestě získá rozsáhlý sortiment ninjových zbraní. Hráči zažijí příběh v úplně novém světle a využívají odlišné funkce PlayStation Vita. Ninja Gaiden Sigma 2 Plus se může pochlubit grafickou kvalitou, která přesahuje původní Ninja Gaiden Sigma a představuje úžasné detaily díky úžasné OLED obrazovce Vita.

Ninja Gaiden Sigma 2 Plus vylepšuje zážitek do závratných nových výšky implementací intuitivního řídícího systému pomocí dotykových displejů na přední a zadní straně a ovládacích prvků ovládání Sixaxis PS Vita. Pomocí čelního panelu a systému Sixaxis mohou hráči získat přístup k přesnému režimu střelby, zaměřit se na nepřátele a spustit projektilní zbraně.

Se zadní dotykovou obrazovkou budou hráči schopni aktivovat a provést devastující Ninpo útoky. Ninja Gaiden Sigma 2 Plus slibuje hráčům vylepšenou a jedinečnou zkušenost s napínavými novými výzvami!

Funkce:

Nonstop Carnage: "Hero Mode" je jeho návrat! Opět platí, že noví a neformální hráči mohou spustit silné a vzrušující útoky a postupovat přes hru. Tento režim lze kdykoli dočasně aktivovat pomocí intuitivního zadního dotykového panelu PS Vita. Závod na život nebo smrt: Hráči soutěží s nepřátelemi na překvapeně vysoké rychlosti, aby byli prvním, kdo dosáhli koncového cíle v novém režimu "Ninja Race". Vyzvedněte položky a vyrežte ty, kteří stojí za cestou, abyste dále zvýšili rychlost a útočnou sílu. Více smrtící ženské akce: Ayane, Rachel a Momiji se staly středem zájmu v nově navržených kostýmech. Jedinečný nový režim "Tag Mission" umožňuje hráčům přepínat mezi oblíbenou přední dámou a Hayabusou v reálném čase, zatímco obhajuje partnera AIcontrolled. Hráči si mohou zvolit charakter, který nejlépe vyhovuje každé situaci, a to pro zábavnější a personalizovanější herní zážitek. Všestranný Touch Action: Prostřednictvím použití zadních a předních dotykových displejů PS Vita spolu s přesnými ovládači pohybu Sixaxis se budou hráči schopni ponořit se ještě hlouběji do nejkvalitnějších ninjských zážitků.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta