Sonic & All Stars Racing Transformed - PS Vita

5055277019779

5055277019779

Použité

Není skladem


833 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Ps Vita
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Sonic & All Stars Racing Transformed - PS Vita Bazar

Popis

Sonic a All-Stars obsazení na začátku mřížky znovu do bitvy o nadřazenost v konečném závodě. Soutěžte přes zemi, vodu a vzduch v neuvěřitelných transformačních vozidlech, které se mění z automobilů na čluny na letadla v polovině závodu. Ovládněte své dovednosti v jízdě, jak jste se unášejí, hlaveň a posilujte, abyste předjížděli své soupeře nebo použijte své zbraně takticky a uvolněte svůj All-Star pohyb, abyste získali vítěznou výhodu.

Nejde jen o vaše kolegy, kteří je potřebují dbát na to, protože cesta klesne pod vámi, objeví se nové trasy a vaše vozidlo se změní, abyste využili terénu. Objevujte alternativní trasy a krátké řezy, když dokonalý kurz v tomto adrenalinu poháněném pomlčkou k cíli - závod nebude nikdy stejný.

Funkce:

Dynamické stopy: Vezměte do země, moře a vzduch, když závodíte přes 16 dynamicky se měnících kurzů inspirovaných slavnou herní historií SEGA. Objevte alternativní trasy, objevte nové síly a vyhýbejte se novým rizikům, když závodíte na vítězství - každá skladba se cítí jinak. Vyberte si svého závodníka: závodte přes 20 legendárních hvězd. Startovní sestava byla transformována jako nové ikonické postavy ze světa SEGA. Jaká druhá hra vidí, že je bojuje proti opici, nebe pirátovi a sekeru, která ovládá trpaslíka! Plně transformovatelné vozy: Toto není obyčejná rasa. Každá postava je vybavena vlastním unikátním vozidlem, které se může přeměnit na vůz, loď a letadlo, aby využil změnu terénu. Každé vozidlo se ovládá jinak a hráči musí zvládnout všechny tři k triumfu. Nástroje devastace: Využijte arzenálu devastujících zbraní, které vyžadují dovednost zaměřit se, střílet, vyhýbat se a zablokovat. All-Star Moves se také vrátí, tentokrát čím více odvážně a stylově závodíte, tím více se zvýší váš přístroj All-Star, což vám umožní odpoutat masakr na své soupeře! Konečný herní zážitek: Staré rivality mohou být vyřešeny a nové vytvořeny až v 10 hráčů online. Cesta po světě All-Stars, aby se naplnil obrovský rozsah režimů a výzev, včetně Grand Prix, bitvy arény a neuvěřitelného světového turné.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta