Street Fighter X Tekken - PS Vita

5055060913079

Použité

Není skladem


1 168 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Ps Vita
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Street Fighter X Tekken - PS Vita Bazar

Popis

Dlouho očekávaný střet mezi dvěma vůdci v ohromujícím žánru je nyní možné hrát doma ... A na cestách! Street Fighter X Tekken na PlayStation Vita se rozšiřuje o zkušenosti s akčními konzoly a přináší konkurenční kooperační zábavu, kterou si mohou hráči všech úrovní dovedností vychutnat. S plným seznamem 55 hratelných postav a nových exkluzivních funkcí je Street Fighter X Tekken na konzole PlayStation Vita vybaven množstvím obsahu a může se pochlubit jednou z nejsilnějších postav v sestavování historie her.

Pro ty, kteří si tento podzim zakoupí verzi Street Fighter X Tekken pro PlayStation Vita, bude první prodej všech maloobchodních kopií přicházet se dvěma bezplatnými stahovacími kódy: jedním kódem bude dalších 12 znaků a druhým bude hráčům PS Vita zdarma střídán kostýmy pro základní seznam 38 znaků.

Funkce:

55 hratelných postav - Kromě základního seznamu 38 znaků z verze konzoly a 5 exkluzivních postav z verze PS3, verze PS Vita přichází s bezplatným kódem ke stažení pro 12 nových hratelných postav: Blanka, Cody, Dudley , Elena, Guy a Sakura z Street Street Fighter a Aliska Bosconovitch, Bryan Fury, Christie Monteiro, Jack-X, Lars Alexandersson a Lei Wulong ze strany Tekken. Hra na více platformách - Přenosné hraní dosáhlo nové úrovně. Cross-Platform Play umožňuje hráčům PS Vita Street Fighter X Tekken soutěžit s hráči PS3. Multiplayerová zmatek - Vyberte si své bitvy a soutěžit s ostatními místně, online prostřednictvím sítí Wi-Fi nebo pomocí připojení 3G PS Vita. Rozšířená realita : Postavte a fotografujte své oblíbené postavy a umístěte je do reálných fotografií. Přední a zadní dotykové panely : Vytvořte velikost a umístění dalších tlačítek na předních a zadních dotykových panelech a přizpůsobte je různým pohybům. Také nabídky nyní pracují s dotykovou obrazovkou. Přibližte : Přizpůsobte kostýmy vašich postav a sdílejte je s dalšími majiteli Vity, kteří projíždějí. Sbírejte vlastní kostýmy jiných hráčů. Památka KO : Sbírejte trofeje z hráčů, které jste porazili, a postavte nejvyšší památku KO. Požadavek na potírání Ad-Hoc : Zapněte tento režim, abyste automaticky vyzvali ostatní vlastníky Vita ve vaší oblasti. Sdílejte po bitvě. Režim Galerie : Sbírejte ze hry různé zvuky a filmy a přehrávejte je v galerii. PS Vita a sdílení dat PS3 - Veškerá DLC zakoupená ve verzi PS3 mohou být použity ve verzi PS Vita a naopak. Navíc upravené a přizpůsobené údaje ve verzi PS Vita mohou být přeneseny do verze PS3 prostřednictvím odkazu pro ukládání dat. 38 volných stříbrných kostýmů! - Kromě získání volného kódu pro 12 nových znaků budou hráči PS Vita obdržet druhý bezplatný kód, který lze použít k odemknutí alternativních kostýmů pro základní seznam 38 znaků.
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta