Street Fighter X Tekken - PS Vita

5055060913079

5055060913079

Použité

5 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

1 099 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Ps Vita
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Street Fighter X Tekken - PS Vita Bazar

Popis

Dlouho očekávaný střet mezi dvěma vůdci v ohromujícím žánru je nyní možné hrát doma ... A na cestách! Street Fighter X Tekken na PlayStation Vita se rozšiřuje o zkušenosti s akčními konzoly a přináší konkurenční kooperační zábavu, kterou si mohou hráči všech úrovní dovedností vychutnat. S plným seznamem 55 hratelných postav a nových exkluzivních funkcí je Street Fighter X Tekken na konzole PlayStation Vita vybaven množstvím obsahu a může se pochlubit jednou z nejsilnějších postav v sestavování historie her.

Pro ty, kteří si tento podzim zakoupí verzi Street Fighter X Tekken pro PlayStation Vita, bude první prodej všech maloobchodních kopií přicházet se dvěma bezplatnými stahovacími kódy: jedním kódem bude dalších 12 znaků a druhým bude hráčům PS Vita zdarma střídán kostýmy pro základní seznam 38 znaků.

Funkce:

55 hratelných postav - Kromě základního seznamu 38 znaků z verze konzoly a 5 exkluzivních postav z verze PS3, verze PS Vita přichází s bezplatným kódem ke stažení pro 12 nových hratelných postav: Blanka, Cody, Dudley , Elena, Guy a Sakura z Street Street Fighter a Aliska Bosconovitch, Bryan Fury, Christie Monteiro, Jack-X, Lars Alexandersson a Lei Wulong ze strany Tekken. Hra na více platformách - Přenosné hraní dosáhlo nové úrovně. Cross-Platform Play umožňuje hráčům PS Vita Street Fighter X Tekken soutěžit s hráči PS3. Multiplayerová zmatek - Vyberte si své bitvy a soutěžit s ostatními místně, online prostřednictvím sítí Wi-Fi nebo pomocí připojení 3G PS Vita. Rozšířená realita : Postavte a fotografujte své oblíbené postavy a umístěte je do reálných fotografií. Přední a zadní dotykové panely : Vytvořte velikost a umístění dalších tlačítek na předních a zadních dotykových panelech a přizpůsobte je různým pohybům. Také nabídky nyní pracují s dotykovou obrazovkou. Přibližte : Přizpůsobte kostýmy vašich postav a sdílejte je s dalšími majiteli Vity, kteří projíždějí. Sbírejte vlastní kostýmy jiných hráčů. Památka KO : Sbírejte trofeje z hráčů, které jste porazili, a postavte nejvyšší památku KO. Požadavek na potírání Ad-Hoc : Zapněte tento režim, abyste automaticky vyzvali ostatní vlastníky Vita ve vaší oblasti. Sdílejte po bitvě. Režim Galerie : Sbírejte ze hry různé zvuky a filmy a přehrávejte je v galerii. PS Vita a sdílení dat PS3 - Veškerá DLC zakoupená ve verzi PS3 mohou být použity ve verzi PS Vita a naopak. Navíc upravené a přizpůsobené údaje ve verzi PS Vita mohou být přeneseny do verze PS3 prostřednictvím odkazu pro ukládání dat. 38 volných stříbrných kostýmů! - Kromě získání volného kódu pro 12 nových znaků budou hráči PS Vita obdržet druhý bezplatný kód, který lze použít k odemknutí alternativních kostýmů pro základní seznam 38 znaků.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta