Ultimate Marvel vs Capcom 3 - PS Vita

5055060913000

5055060913000

Použité

22 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

864 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Ps Vita
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Ultimate Marvel vs Capcom 3 - PS Vita Bazar

Popis

Epické rematch se stává v dálce, zatímco Ultimate Marvel vs. Capcom® 3 se připravuje na to, aby se bitva dostala do zcela nových výšin. S novými ikonickými znaky z vesmíru Marvel a Capcom obsahovalo 48 znaků, rafinovaný bojový systém, osm nových etap a nové režimy.

Funkce:

Konečný seznam: Dvanáct nových legend od Marvel a Capcom se připojuje k roztržce, přináší seznam znaků na disku až 48 a celkem 50 s DLC. Další legendy: Zahrnuje některé z nejznámějších a nejznámějších postav z vesmíru Marvel a Capcom, včetně právě oznámeného Frank West na straně Capcom a Rocket Raccoon z vesmíru Marvel. Vylepšený seznam obsahuje také Phoenix Wright, Vergil, Nemesis, Strider a Firebrand od Capcom a Nova, Iron Fist, Doktor Strange, Ghost Rider a Hawkeye od Marvel. Nově vyvážený: Ultimate marvel vs. Capcom 3 nabízí re-vyváženou hratelnost, která poskytne přístupnou hloubku jak pro nováčky, tak pro profesionály. Vylepšené režimy : Po mnoha požadavcích na fanoušky je režim Spectator nyní k dispozici jako součást celkově vylepšeného online zážitku společně s dalšími novými režimy a vylepšeními. Heroes and Heralds : Heroes and Heralds je k dispozici jako bezplatný post-launch DLC, je nový single player a multiplayer, týmový režim, kde můžete odemknout zbrusu nové schopnosti s kartami upgradů, přizpůsobit svůj oblíbený charakter s novými pravomocemi a soutěžit ve skupinách buď hrdinové, kteří obhajují Zemi z Galactusu, nebo jako jeden z Galaldových Jefferů. Nové etapy: Zahrnuje osm nových etap, včetně tuny vylepšení a překvapení přidaných do stávajících etap. PlayStation Vita: Ultimate marvel vs. Capcom 3 pro PlayStation Vita bude obsahovat online a lokální multiplayer, dotykovou obrazovku, NEAR a vše, co najdete v prostředí PlayStation 3.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta