LEGO Legends Of Chima: Laval's Journey - PS Vita

5051892127554

Použité

Není skladem


487 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Ps Vita
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


LEGO Legends Of Chima: Laval's Journey - PS Vita Bazar

Popis

LEGO Legends of Chima je fantastické dobrodružství, které se nachází v zemi, kde žijí různé magické zvířecí kmeny, a vypráví klasický příběh o dobrém a zlém, o přátelství a o rodině. Vstupte a prozkoumejte království Chima ve třech herních zážitcích, které nabízejí něco pro všechny typy hráčů LEGO! Tři video hry poskytnou zcela jedinečné a vzrušující dobrodružství, které staví na další zážitek a doplní nedávno ohlášený vesmír LEGO Legends of Chima, který obsahuje konstrukční sestavy, vozidla, televizní obsah a další.

Hráči se pustit do úžasného dobrodružství do světa Chima, kde se odvážný bojovník Laval a jeho spojenci vyzývají k boji za spravedlnost.

Chima Vault, který obsahuje exkluzivní systém odměn, bude přístupný hráčům LEGO.com/chima. Zatímco hraje LEGO legendy Chima Speedorz a LEGO Legends z Chima Laval's Journey, budou hráči schopni získat body. Tyto body mohou být vykoupeny prostřednictvím Vaultu pro různé jedinečné obsahy, které mohou hráči využít ke zlepšení svých zkušeností v LEGO Legends of Chima Online.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta