Lego Lord of the Rings - PS Vita

5051892113854

5051892113854

Použité

Není skladem


609 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Ps Vita
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Lego Lord of the Rings - PS Vita Bazar

Popis

Na základě trilogie filmu Pán prstenů LEGO Pán prstenů sleduje původní příběhy Pána prstenů: Společenstvo prstenu, Pán prstenů: Dvě věže a Pán prstenů : Návrat krále, vezme hráče do epických příběhů událostí remixovaných humorem a nekonečnou řadou her LEGO. Důstojný s nebezpečným úkolem zničit starodávný kouzelný prsten, který ohrožuje vše, co je dobré, je Frodo nucen opustit svůj klidný domov. Ale prsten chce být nalezen a cesta k Mount Doom, jedinému místu, kde může být zničena, bude nebezpečná a zahalená orky a foulery. Aby pomohl Frodovi, vznikne Společenstvo - Aragorn Strážce, Gandalf Čaroděj, Legolas Elf, Gimli Trpaslík, Boromír Gondor a Frodo přátelé Hobitu Sam, Merry a Pippin. Hráči prožijí legendu prostřednictvím LEGO minifigures, když prozkoumají zázraky, řeší nadčasové hádanky a překonávají nekonečné nepřátele v jejich snaze zničit Prsten.

Funkce:

Prozkoumejte všechny otevřené planety Středozem a prožijte epické bitvy s orky, Uruk-hai, Balrog, čarodějnicí a dalšími strašlivými tvory. (Není k dispozici v DS) Poslouchejte sílu The One Ring a vstupte do Twilight World of Ringwraiths. Zažijte LEGO Hrdiny Pána prstenů se ožívají zcela novým způsobem s minifigními znaky, které přinášejí dialog z filmů. Sbírejte, spojte a kovárejte nové předměty v Kovářském obchodě pomocí Mithrilu, nejcennějšího kovu ve střední Zemi. Objevte a odemkněte více než 80 hratelných postav, včetně Frodo, Aragorn, Gandalf a mnoho dalších. Sbírejte a používejte různé zbraně a magické předměty, včetně světla z Earendil, lana elfů, meče a luky.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta