Lego Batman 2 (No Toy) - PS Vita

5051892085328

Použité

Není skladem


546 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Ps Vita
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Lego Batman 2 (No Toy) - PS Vita Bazar

Popis

LEGO Batman 2: DC Super Heroes je hra akční a dobrodružné hry v Batmanově vesmíru a naplněná LEGO verzemi hrdinů a darebáků ze seriálu komiksů Batman, která pracuje společně proti těm komediálním seriálem Justice League. Hra je samostatnou návazností na leto Batman v roce 2008 a představuje bohatství hrdinů a darebáků, úchvatný příběh, in-game dialog, klasické LEGO video hry, které zahrnuje podporu co-op, rodinné akce a v -game gadgets, vozy a super hrdiny.

V Lego Batman 2: DC Super Hereos, katastrofa stávky jako Joker tvoří alianci s Lex Luthor. Výsledkem je sjednocení největších světových darebáků z vesmíru DC Comics, peklo se sklonil k roztržení Gotham City, cihlové cihly. Naštěstí Batman a Robin jsou schopni vytvořit vlastní jednotku s členy Justice League. Mezi další hrdiny, které jsou v hře k dispozici, patří Superman, Wonder Woman, Green Lantern a mnoho dalších. Hra obsahuje veselý obsah představený Batmanově příchutí, který se mísí s klasickou LEGO blokovou hratelností. Hráči využívají řadu vozidel, včetně Batmobile a Batwing, a musí ovládat celou řadu gadgetů, aby mohli zvítězit. Opravdový k milovanému LEGO video hře, Lego Batman 2: DC Super Hereos obsahuje jak možnosti jednoho hráče, tak co-op.

Funkce:

Spojení videohry a hracích linek - LEGO Batman 2: DC Super Heroes doplňuje zcela nové, nedávno vydané LEGO Super Heroes: kolekce DC Universe. Linka obsahuje pět konstrukčních sestav, jako je The Batcave a tři stavitelné detailní akční postavy. Heroes and Villains Galore - Dynamické duo Batman a Robin se připojují k dalším slavným superherům z vesmíru DC, včetně Superman, Wonder Woman a Green Lantern, aby zachránili Gotham City před ničením v rukou notoricky známých zlodějů Lex Luthor a Jokera. Fanoušci Batmanu všech věkových kategorií budou mít nový a originální příběh plný klasických LEGO herních akcí a humoru, neboť hráči bojují za to, aby darebáky zpátky za mříže. Klasické LEGO Play Video Co-op Play - LEGO Batman 2: DC Super Heroes navazuje na akční a kooperativní herní zážitek vytvořený v nejprodávanějších LEGO videohrách k dnešnímu dni Lighthearted Action - Hra dále rozšiřuje a kombinuje jak Batman, tak i LEGO video herní zážitky pro vytvoření velmi zábavné hry. Vzrušující vozidla a pomůcky - Prozkoumejte všechny nové oblasti města Gotham využívající řadu vozidel včetně Batmobile a Batwing. Hráči jsou schopni bojovat za spravedlnost tím, že zvládnou nové gadgety a obleky, jako například Batman Power Suit a Robins 'Hazard Cannon a využívají zcela nové schopnosti včetně schopností Supermana letu, nadýchání a tepla. Objevte nový děj, který představuje masivní centrum Gotham City plné zábavných průzkumů, sbírek a vozidel. Traverse Gotham City otevřená říše prochází, létá nebo odemkne a ovládá řadu chladných vozidel včetně Batmobile, Batwing a Batboat.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta