FIFA 14 - PS Vita

5030934111409

5030934111409

Použité

Není skladem


270 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Ps Vita
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


FIFA 14 - PS Vita Bazar

Popis

FIFA 14

(Omlouváme se za strojový překlad)

FIFA 14 na PS Vita poskytuje autentický fotbal v dlani vašich rukou. Vychutnejte si oceněnou hratelnost konzoly FIFA, HD grafiku a největší soubor funkcí, jaký kdy vytvořil EA SPORTS pro ruční zařízení. Účast v osmi různých herních režimech, včetně 11 vs. 11, režim Be A Pro, plný hloubkový režim kariéry a online head-to-head. Vychutnejte si jedinečný zážitek ze hry díky zadní dotykové ploše a dotykové obrazovce pro kreativnější průchod a přesné natáčení. Vyberte si z více než 500 oficiálně licencovaných klubů a hrajte s reálnými hráči, kteří nosí autentické výstroje. Vydejte se na hřiště na autentických stadionech a soutěžit ve více než 50 turnajích v reálném světě.

Funkce: Fotografování zadního dotykového panelu - Vychutnejte si úplnou kontrolu nad natáčením. Přesně vybírejte bod od zadní dotykové podložky a poté vyleštete snímek s přesnou přesností. Touchscreen Passing - Inteligentnější a kreativnější způsob hry a distribuce míče. Provádějte rozhodující průchody s přesností a snadným používáním dotykové obrazovky. Ovládání dotykové obrazovky zdarma - Užijte si tvůrčí nové způsoby, jak ubírat volné kopy a skóre. Projděte prstem, abyste mířili a prohýbali výstřel kolem zdi pro zápas, který vyhraje váš klub k vítězství. Oceněná hratelnost FIFA - Zažijte autentickou, citlivou a inteligentní hratelnost konzoly HD, včetně ohromujících modelů přehrávačů, grafiky a animací ve vysokém rozlišení. Nesrovnatelná pravost - Soutěžit s více než 500 oficiálně licencovanými kluby v 11 v 11 zápasech na autentických stadionech z celého světa. Režim kariéry - přehrávejte nebo spravujte svou cestu k slávě. Začněte jako skutečný hráč nebo vytvořený hráč a vydejte se do hráče-manažera a manažera - nebo jen začněte na vrcholu - a užijte si 15-sezónní kariéru. Mezi funkce patří autentické turnajové struktury a výsledky, systém řízení týmů pro porovnávání hráčů a seznamy přátel. Buďte Pro - Vytvořte si hru a stávejte se další legendou fotbalu. Vytvořte si pověst a rozvíjejte své dovednosti, abyste nakonec soutěžili o svůj oblíbený klub a národní stranu. Turnajový mód - Soutěžte ve více než 50 turnajích z reálného světa z celého světa. Hrajte s / s přáteli v ligách, od Barclays Premiership po Bundesligu. Head-to-Head Online - Zahrajte si online hru proti příteli v autentických 11 v 11 zápasech. Tréninkový režim - ovládací prvky Master Touchscreen, perfektní sety a praxe se pohybují před hraním her.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta