Need For Speed Most Wanted '12 - PS Vita

5030930109196

Použité

Není skladem


689 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Ps Vita
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Need For Speed Most Wanted '12 - PS Vita Bazar

Popis

Chcete-li být nejvíce chtěli, budete muset překonat policajty, překonat své přátele a překonat své soupeře. S vytrvalou policií, která vás přivede dolů, budete muset dělat rozhodnutí za druhé. Využijte otevřený svět ve svůj prospěch, abyste našli úkryty, zaskočili skoky a vydělali nové vozy, které vás udrží o krok napřed.

Ve skutečném módu Criterion Games jsou vaši přátelé srdcem vašich zkušeností. V otevřeném světě bez menu nebo lobby, budete moci okamžitě vyzkoušet své přátele a dokázat své dovednosti v řidičce v různých hladkých událostech pro více hráčů. Vaši soupeři udělají vše, co je v jejich silách, aby vám zabránili dostat se na vrchol. V tomto světě může existovat pouze jeden Nejžádanější.

Funkce:

Akce otevřeného světa - Ztraťte policajty - svou cestu. Udeřte skoky a zkratky, položte je dole nebo protřepte policajty v okolí, které hraje jedinečné silné stránky vašeho vozu. Svoboda je všechno. Jděte kamkoli se svými přáteli, objevte skryté hraní hry nebo využijte své znalosti města, abyste je porazili v neustálé nabídce výzev. Non-Stop Multiplayer - Vyberte si auto, spojte se s přáteli a přeskočte do nepřetržitého playlistu napjatých, konkurenčních akcí. Žádná obrazovka v lobby neznamená, že akce se nikdy nezastaví. Hodně velké, zarazit a získat nekonečné odměny a upgrady. Udržujte divoké soupeření mezi událostmi s nekonečnými příležitostmi pro závodění, boj a prozkoumání v obrovském otevřeném světě. Beat Your Friends - Autolog 2 zvyšuje intenzivní konkurenci s individuálními závodními doporučeními a kanály vysílajícími vaše nejpopulárnější skóre, rychlost a časy svým přátelům. Získejte potřebné body rychlosti po celou dobu na libovolném systému, když se snažíte překonat své přátele a stát se nejžádanějším. Závodní bez pravidel - Je to přežití nejrychlejšího, jak potřebujete nejrychlejší a nejrychlejší spalovací motocykly, s autentickým "skutečným autem" se cítíte s intenzivní rychlostí a agresí Burnout. Vypněte, vysuňte a bojujte s policií a rivaly pomocí čisté jízdní dovednosti a těžkých dávek dusíku. Exkluzivní funkce Vita - Navigujte a hrajte specifické události a výzvy Vita s plně aktivovanými předními a zadními dotykovými podložkami. Použijte přední kameru pro zobrazení profilu autologu nebo zabudovaného mikrofonu, abyste mohli chatovat s přáteli online.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta