Need For Speed Most Wanted '12 - PS Vita

5030930109196

5030930109196

Použité

223 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

687 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Ps Vita
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Need For Speed Most Wanted '12 - PS Vita Bazar

Popis

Chcete-li být nejvíce chtěli, budete muset překonat policajty, překonat své přátele a překonat své soupeře. S vytrvalou policií, která vás přivede dolů, budete muset dělat rozhodnutí za druhé. Využijte otevřený svět ve svůj prospěch, abyste našli úkryty, zaskočili skoky a vydělali nové vozy, které vás udrží o krok napřed.

Ve skutečném módu Criterion Games jsou vaši přátelé srdcem vašich zkušeností. V otevřeném světě bez menu nebo lobby, budete moci okamžitě vyzkoušet své přátele a dokázat své dovednosti v řidičce v různých hladkých událostech pro více hráčů. Vaši soupeři udělají vše, co je v jejich silách, aby vám zabránili dostat se na vrchol. V tomto světě může existovat pouze jeden Nejžádanější.

Funkce:

Akce otevřeného světa - Ztraťte policajty - svou cestu. Udeřte skoky a zkratky, položte je dole nebo protřepte policajty v okolí, které hraje jedinečné silné stránky vašeho vozu. Svoboda je všechno. Jděte kamkoli se svými přáteli, objevte skryté hraní hry nebo využijte své znalosti města, abyste je porazili v neustálé nabídce výzev. Non-Stop Multiplayer - Vyberte si auto, spojte se s přáteli a přeskočte do nepřetržitého playlistu napjatých, konkurenčních akcí. Žádná obrazovka v lobby neznamená, že akce se nikdy nezastaví. Hodně velké, zarazit a získat nekonečné odměny a upgrady. Udržujte divoké soupeření mezi událostmi s nekonečnými příležitostmi pro závodění, boj a prozkoumání v obrovském otevřeném světě. Beat Your Friends - Autolog 2 zvyšuje intenzivní konkurenci s individuálními závodními doporučeními a kanály vysílajícími vaše nejpopulárnější skóre, rychlost a časy svým přátelům. Získejte potřebné body rychlosti po celou dobu na libovolném systému, když se snažíte překonat své přátele a stát se nejžádanějším. Závodní bez pravidel - Je to přežití nejrychlejšího, jak potřebujete nejrychlejší a nejrychlejší spalovací motocykly, s autentickým "skutečným autem" se cítíte s intenzivní rychlostí a agresí Burnout. Vypněte, vysuňte a bojujte s policií a rivaly pomocí čisté jízdní dovednosti a těžkých dávek dusíku. Exkluzivní funkce Vita - Navigujte a hrajte specifické události a výzvy Vita s plně aktivovanými předními a zadními dotykovými podložkami. Použijte přední kameru pro zobrazení profilu autologu nebo zabudovaného mikrofonu, abyste mohli chatovat s přáteli online.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta