Fifa Football - PS Vita

5030930105921

5030930105921

Použité

102 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

246 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Ps Vita
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Fifa Football - PS Vita Bazar

Popis

EA SPORTS FIFA Fotbal na PS Vita přináší první skutečné fotbalové zkušenosti nové generace v dlani vašich rukou. Vychutnejte si oceněnou hratelnost konzoly FIFA, HD grafiku a největší soubor funkcí, jaký kdy vytvořil EA SPORTS pro ruční zařízení. Stejná technologie založená na fyzice založená na datech, která ovládá hru FIFA na PlayStation3, pohání FIFA Football na Vita v osmi různých herních režimech, včetně autentických 11 versus 11, Be A Pro, turnajový režim s více než 50 soutěžími v reálném světě. -depth režim kariéry a head-to-head online. Inovace využívající multitouchové obrazovky na přední a zadní straně vytvářejí inteligentní a jedinečný zážitek ze hry. Snímání dotykové obrazovky přináší špičkovou přesnost a odstraňuje prvek "hit a naděje" ze snímání. Touch Screen Passing otevírá pole hraní pro kreativnější, přesnější procházení a ovládání dotykové obrazovky umožňuje kopírovat prsty prstem zamířit a natočit výstřel kolem stěny. Navíc soutěží s více než 500 oficiálně licencovanými kluby ve 11 v 11 zápasech na autentických stadionech z celého světa.

Funkce:

Oceněná hra FIFA - Zažijte stejnou autentickou, citlivou a inteligentní hratelnost jako konzolová hra. HD grafika - ohromující modely hráčů, grafiky a animace ve vysokém rozlišení. Natáčení dotykovou obrazovkou - Vychutnejte si úplnou kontrolu nad natáčením - nejvíce odměňující se část fotbalu - tím, že odstraníte prvek "hit a naděje". Přesně vybírejte místo z zadní dotykové obrazovky a jemně upravte snímek s přesností na špičku. Dotyková obrazovka - inteligentnější a kreativnější způsob hry a distribuce míče. Provádějte rozhodující průchody s přesností a snadným použitím přední dotykové obrazovky. Ovládání dotykové obrazovky zdarma - Vychutnejte si tvůrčí nové způsoby, jak užívat volné kopy a skóre pomocí volitelných ovládacích prvků na dotykovém displeji. Projděte prstem, abyste mířili a prohýbali výstřel kolem zdi pro zápas, který vyhraje váš klub k vítězství. Obrana s dotykovou obrazovkou - převzít kontrolu nad konkrétním obráncem jednoduše tím, že klepnete na přehrávač pomocí přední dotykové obrazovky, přičemž budete mít veškerou práci s automatickým přepínáním. Režim kariéry - Zahrajte si nebo si zvládněte svou cestu slavným autentickým zážitkem, který napodobňuje hru v reálném světě. Začněte jako skutečný hráč nebo vytvořený hráč a vydejte se do hráče-manažera a manažera - nebo jen začněte na vrcholu - a užijte si 15-sezónní kariéru. Vychutnejte si autentické struktury a výsledky turnajů, kalendářový systém s simultánními simulacemi, které urychlují herní tok, systém řízení týmů pro srovnání hráčů a seznamy přátel, které porovnávají statistiky a výdělky. Be A Pro - Vytvořte se ve hře a stanete se další legendou fotbalu. Vytvořte si pověst a rozvíjejte své dovednosti, abyste nakonec soutěžili o svůj oblíbený klub a národní stranu. Turnajový mód - Soutěžte ve více než 50 turnajích z reálného světa z celého světa. Hrajte s / s přáteli v ligách, od Barclays Premiership po Bundesligu. Head-to-Head Online - Zahrajte si online hru proti příteli v autentických 11 v 11 zápasech. Tréninkový režim - Ovládání dotykové obrazovky Master, perfektní nastavení a praktické pohyby před hraním her. 360 ° Fight For Possession - Pravá svoboda v interakcích mezi člověkem a člověkem, transformace fyzické hry od individuálního bočního skoku až po plné 360 ° srážky zahrnující více hráčů. Buďte Brankář - Zažijte vzrušení bitvy jednoho na jednoho, potápění, aby se zachránil před volným kopnutím, bezpečně vyrazil míčky z nebezpečí a tlak udržet čistý list. Zjistěte si pozici, statistiky tras, kompletní úspěchy a vyzkoušejte se proti nejlepším hráčům ve virtuálním světě. Nesrovnatelná pravost - Soutěžit s více než 500 oficiálně licencovanými kluby v 11 v 11 zápasech na autentických stadionech z celého světa.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta