F1 2011 - PS Vita

5024866345940

5024866345940

Použité

10 Položek skladem

14 dnů

486 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePs Vita
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


F1 2011 - PS Vita Bazar

Popis

Soutěžte s F1 2011 pro PlayStation Vita od společnosti Codemasters, vydavatele videohry F1 2010, vyhrávající BAFTA. Vyvinutý Sumo Digital pod celosvětovou exkluzivní dohodou Codemasters s Formula 1 World Championship Limited, F1 2011 přichází se všemi oficiálními jezdci, týmy a okruhy z mistrovství světa FIA Formule 2011.

F1 2011 pro PlayStation Vita je vyladěn pro přenosné hraní, což umožňuje fanouškům soutěžit o konečnou cenu motorsportu v celé sezóně, zadat individuální grand prix nebo skočit do režimu Time Trial. Další a rozsáhlý režim Challenge je ideální pro závodění na cestách, přičemž hráči přebírají širokou škálu cílů, včetně výzev na kontrolu, brány a předjíždění.

Fanoušci mohou soutěžit na cestách v celé řadě režimů pro více hráčů. Hráči se mohou zúčastnit turnaje na čtyřech hráčských soutěžích, mohou se zúčastnit turnajů v časových zkouškách nebo se spojit s kamarádem v kariérovém režimu F1 2011 na dvou druzích spolupráce. Hráči si mohou přizpůsobit své zkušenosti v režimech sólových a multiplayerových úprav tím, že upraví vzdálenost závodů, ladí své auto, vybírají z řady pomůcek pro jízdu a vybírají možnosti pneumatik, paliva a počasí.

Ať už hráči hledají rychlou opravu Formule One nebo chtějí stavět vlastní kariéru od nováčka až po mistra světa FIA Formula One Drivers ', F1 2011 pro PlayStation Vita uspokojí všechny fanoušky nejrychlejšího sportu na světě.

Funkce:

Představuje všechny hvězdy, automobily a okruhy z turnaje FIA ​​FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP 2011. Použijte KERS a DRS pro nové možnosti útoku a obrany - překontrolujte své soupeře a bránit svou linii. Závod na kole s hvězdami jako Sebastian Vettel, Lewis Hamilton a Fernando Alonso. Skočte a závodte rychlostí 60 výzev. Jděte na slávu po dobu 3 plných období nebo nastavte tempo v časových zkouškách. Soutěžte na cestách s online a bezdrátovými režimy pro více hráčů.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta