F1 2011 - PS Vita

5024866345940

5024866345940

Použité

Není skladem


753 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Ps Vita
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


F1 2011 - PS Vita Bazar

Popis

Soutěžte s F1 2011 pro PlayStation Vita od společnosti Codemasters, vydavatele videohry F1 2010, vyhrávající BAFTA. Vyvinutý Sumo Digital pod celosvětovou exkluzivní dohodou Codemasters s Formula 1 World Championship Limited, F1 2011 přichází se všemi oficiálními jezdci, týmy a okruhy z mistrovství světa FIA Formule 2011.

F1 2011 pro PlayStation Vita je vyladěn pro přenosné hraní, což umožňuje fanouškům soutěžit o konečnou cenu motorsportu v celé sezóně, zadat individuální grand prix nebo skočit do režimu Time Trial. Další a rozsáhlý režim Challenge je ideální pro závodění na cestách, přičemž hráči přebírají širokou škálu cílů, včetně výzev na kontrolu, brány a předjíždění.

Fanoušci mohou soutěžit na cestách v celé řadě režimů pro více hráčů. Hráči se mohou zúčastnit turnaje na čtyřech hráčských soutěžích, mohou se zúčastnit turnajů v časových zkouškách nebo se spojit s kamarádem v kariérovém režimu F1 2011 na dvou druzích spolupráce. Hráči si mohou přizpůsobit své zkušenosti v režimech sólových a multiplayerových úprav tím, že upraví vzdálenost závodů, ladí své auto, vybírají z řady pomůcek pro jízdu a vybírají možnosti pneumatik, paliva a počasí.

Ať už hráči hledají rychlou opravu Formule One nebo chtějí stavět vlastní kariéru od nováčka až po mistra světa FIA Formula One Drivers ', F1 2011 pro PlayStation Vita uspokojí všechny fanoušky nejrychlejšího sportu na světě.

Funkce:

Představuje všechny hvězdy, automobily a okruhy z turnaje FIA ​​FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP 2011. Použijte KERS a DRS pro nové možnosti útoku a obrany - překontrolujte své soupeře a bránit svou linii. Závod na kole s hvězdami jako Sebastian Vettel, Lewis Hamilton a Fernando Alonso. Skočte a závodte rychlostí 60 výzev. Jděte na slávu po dobu 3 plných období nebo nastavte tempo v časových zkouškách. Soutěžte na cestách s online a bezdrátovými režimy pro více hráčů.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta