Steep - PS4

Ubisoft

3307215974285

3307215974285

Použité

575 Položek skladem

14 dnů

362 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 4
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Steep - PS4 bazar

Popis

příkrý

(Omlouváme se za strojový překlad)

Jezdit na WAY

Navigace v otevřeném světě svobodně a vytvořit si vlastní cestu, jak si rozhodnout, jak prozkoumat vaše masivní horské hřiště. Vyberte si mezi čtyřmi originální způsoby, jak procházejí horu: Ski, wingsuit, snowboard, nebo paraglide.Rip přes zasněžené terény a lyží, objevovat skryté skvrny, nebo jen ve vší kráse vysočiny Alp a na Aljašce nabídnout.

LIVE nezapomenutelné okamžiky s ostatními lidmi

Podíl vzrušující, adrenalin poháněné zkušenosti s ostatními hráči. Dokonalá setkat s jinými hráči a rozhodnout se jimi řídit, nebo hrát společně. Skupina se svými přáteli vytáhnout z nejbláznivější kousky myslitelné; dokonce můžete míchat sportovní vytvořit divoké triky. Vyzvěte přátele porazit své osobní záznamy, čáry a skóruje.

Zapojit se do velké různými problémy

Dokažte, že jste král hory tím, že upustí do jedinečné a velkolepé výzvy, které dal své schopnosti k testu. Podílet se na specifické výzvy určené pro každý sport, jako je Big Air, blízkost létání, nebo Forest slalomy. Soutěžit se svými přáteli a komunitou jakoukoliv výzvu prostřednictvím žebříčků. Hrát přes epických questů jezdeckých se dozvědět o tajemství v horských oblastech a zkušenostech jedinečných momentů.

SHARE VŠECHNO

Myslíte, že vaše činy stojí za sdílení? Prožít epické momenty a problémy a sdílet replaye napříč všemi sociálními médii. Pokaždé, když řez čerstvý cestu dolů svazích, můžete vytvořit jedno-of-a-druhu běh, které mohou být sledovány a zažívají svými přáteli on-line. Oživte všechny své nejokázalejší běhů, epické wipeouts a nejdivočejší kousky. Vyberte si ideální úhly kamery, tempo a rychlost vytvořit perfektní místo a odváží na světě dělat lépe.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta