Steep - PS4

Ubisoft

3307215974285

3307215974285

Použité

436 Položek skladem

14 dnů

419 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 4
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Steep - PS4 bazar

Popis

příkrý

(Omlouváme se za strojový překlad)

Jezdit na WAY

Navigace v otevřeném světě svobodně a vytvořit si vlastní cestu, jak si rozhodnout, jak prozkoumat vaše masivní horské hřiště. Vyberte si mezi čtyřmi originální způsoby, jak procházejí horu: Ski, wingsuit, snowboard, nebo paraglide.Rip přes zasněžené terény a lyží, objevovat skryté skvrny, nebo jen ve vší kráse vysočiny Alp a na Aljašce nabídnout.

LIVE nezapomenutelné okamžiky s ostatními lidmi

Podíl vzrušující, adrenalin poháněné zkušenosti s ostatními hráči. Dokonalá setkat s jinými hráči a rozhodnout se jimi řídit, nebo hrát společně. Skupina se svými přáteli vytáhnout z nejbláznivější kousky myslitelné; dokonce můžete míchat sportovní vytvořit divoké triky. Vyzvěte přátele porazit své osobní záznamy, čáry a skóruje.

Zapojit se do velké různými problémy

Dokažte, že jste král hory tím, že upustí do jedinečné a velkolepé výzvy, které dal své schopnosti k testu. Podílet se na specifické výzvy určené pro každý sport, jako je Big Air, blízkost létání, nebo Forest slalomy. Soutěžit se svými přáteli a komunitou jakoukoliv výzvu prostřednictvím žebříčků. Hrát přes epických questů jezdeckých se dozvědět o tajemství v horských oblastech a zkušenostech jedinečných momentů.

SHARE VŠECHNO

Myslíte, že vaše činy stojí za sdílení? Prožít epické momenty a problémy a sdílet replaye napříč všemi sociálními médii. Pokaždé, když řez čerstvý cestu dolů svazích, můžete vytvořit jedno-of-a-druhu běh, které mohou být sledovány a zažívají svými přáteli on-line. Oživte všechny své nejokázalejší běhů, epické wipeouts a nejdivočejší kousky. Vyberte si ideální úhly kamery, tempo a rychlost vytvořit perfektní místo a odváží na světě dělat lépe.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta