For Honor (bez DLC) - PS4

Ubisoft

3307215914830

3307215914830

Použité

733 Položek skladem

14 dnů

363 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 4
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


For Honor - PS4 bazar

Popis

Pro slávu (č DLC)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Žít mečem

Svědčí o tom krvavou brutalitu bojišti jako nejznámějších bojovníků dějiny se tváří v tvář. Vyberte si mezi agilní zvolené brutální Warborn nebo statečné rytíře legií a boj o půdu a slávě.

Kombinovat mazaný, strategii a tým hrát s brutální hand-to-hand boji na blízko, aby vaše nepřátele na kolena. "Umění bitvy", pro inovační řídicí systém Honor umožňuje ovládat váhu vaší zbraně a dává vám plnou kontrolu každého úderu.

Přizpůsobte si své postavy a vytvořit si vlastní válečník obrázek. Zbraně a zbroje jsou plně nastavitelné s téměř neomezených kombinací.

The Art of Battle

Zvládnout jedinečný bojový systém navržen tak, aby vám plnou kontrolu nad každým, houpačka, blok, úder a Parry. Pro Honor "Art of bitva systému umožňuje nejen řešit poškození a vyhnout se příchozí údery, také to závaží Každé jednotlivé opatření na základě svého postavení, stanovení svou schopnost čelit příchozí útoky, využívání otvory a vyhnout příchozí ránu.

Každá tvář-off Bude to zkouška nejen syrové síly, ale zručnosti, pozornosti a načasování, takže každý pohyb rozhodující.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta