Ghost Recon: Wildlands (bez DLC) - PS4

Ubisoft

3307215912997

3307215912997

Použité

1282 Položek skladem

14 dnů

532 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 4
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Ghost Recon: Wildlands - PS4 bazar

Popis

Ghost Recon: Wildlands (Ne DLC)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Bolívie, za pár let ode dneška: tento krásný jihoamerická země stala největším producentem kokainu na světě. Vlivný a bludný Santa Blanca drogový kartel změnil zemi do narkostát, což vede k bezpráví, strachu, nespravedlnosti a násilí. Kartel je na dobré cestě, aby se stal hlavním podsvětí síla a globální hrozbu.

Totální válka není řešením. Chirurgický, kradmý, smrtící přístup je jediný způsob, jak zastavit nemoc u jeho zdroje. Duchové, elitní tým amerických speciálních sil, jsou odesílány za nepřátelskými liniemi způsobit zmatek, destabilizaci a nakonec rozbít spojenectví mezi kartelové dohody a poškozené vlády.

Tváří v tvář všemohoucího nepřítele v masivní a nepřátelském prostředí, bude Duchové muset provést zásadní morální rozhodnutí a zapojit se do těžkých bojů dokončit své poslání - jejich nejdrsnějších a nejnebezpečnější operaci k dnešnímu dni.

Vlastnosti: Bienvenidos Bolívie - Od neslavné smrti Cesta k největším světovým sůl rovnou, putování Ubisoft největší světový otevřený akční adventury k dnešnímu dni. Objevovat masivní regiony inspirované Bolívii a Jižní Ameriky, jejich úžasnými výhledy a neuvěřitelné rozmanitosti. Prozkoumat stovky vesnic, památek a legend vyplnění této země v některém z mnoha dostupných vozidel, a to jak na silnici i mimo ni, ve vzduchu, na zemi a na moři. Ponořte se do bolivijské kultuře, jak si zkříží cestu s obyvateli reagovat na jejich vlastním programem a systémem cyklus dne a noci a povětrnostním vlivům hry. STÁT GHOST - vést tým ze čtyř duchů absolutně nejlepší z americké armády. Hrát buď sólo, nebo s až třemi přáteli online v tomto drsném dobrodružství, protože bez problémů připojit vás v každém bodě ve hře. Zapojit všechny své vojenské mise v libovolném pořadí a způsob vám vyhovuje: stealth, rozptýlení, a taktický nebo frontální útok zůstat vždy možné. Používat nové kultovní trubců, aby Recon ty nejnáročnější terény a označit nepřátelské základny, nebo transformovat je do ničivých zbraní. Udělat těžké, ale důležité volby: sabotáž, výslech, únos a vražda jsou jen některé z dostupných možností pro vás k dosažení vašich cílů. Upgrade a plně přizpůsobit svým duch se zkušenostmi a kořist si získat na bojišti. Manipulovat a čelit následkům - interakci s různými frakcemi ve hře: shromáždit Intel od Santa Blanca kartelu, uplatit agresivní Unidad vojenskou sílu, užitek ze zdrojů místních rebelů, nebo chránit domorodé obyvatelstvo. Spuštění inter-frakcí bojů způsobit rozptýlení a pomůže dosáhnout vašich cílů. Svět bude reagovat odlišně na každé ze svých možností: nečekaných příležitostí a hrozeb může vzniknout z jakéhokoliv stavu, stává dlouhotrvající a direconsequences. Manipulovat se systémem. Manipulovat nečekané.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta