Assassin's Creed Syndicate - Charing Cross Ed. W/Statue - PS4

Ubisoft

3307215893678

3307215893678

Použité

2 Položek skladem

14 dnů

Varování: poslední kusy na skladě!

2 197 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 4
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Assassin's Creed Syndicate - Charing Cross Ed. W/Statue - PS4 Bazar

Popis

Assassin Creed Syndicate - Charing Cross Ed. W / Socha

(Omlouváme se za strojový překlad)

Londýn, 1868. Průmyslová revoluce rozpoutává neuvěřitelný věk vynálezu, transformovat životy milionů lidí s technologií kdysi nemyslitelné. Příležitosti vytvořené v tomto období mají spěchá do Londýna, aby se zapojily v tomto novém světě, ve světě již není řízena králů, císařů, politiků či náboženství, ale nový společný jmenovatel: peníze.

Ne každý je schopen využívat výhod tohoto boomu, nicméně. Přes tankování motor britského impéria, životy pracovníků jsou jen o málo víc než soudním otroctví, zatímco horní několik procent zisku z jejich práce. Žijící chudé a umírající mladé, nižší třída sjednotit na protest jako nový druh rodiny, gangy, kteří se obracejí k životu v podsvětí v jejich boji o přežití. Zápas, dokud bdělé Assassins přijít na svou stranu a re-zapálit prastarý konflikt zahrnující londýnské vůdce, který bude echo v celé novodobé historii z podzemního nahoru.

Představujeme Jacob Frye, který s pomocí svého dvojčete Evie, změní osud milionů v Assassin Creed Syndicate. Rise shromáždit a vést podsvětí rozbít korupční sevření Londýně v viscerální dobrodružství plněné akce, intrik a krutý boj.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta