Rainbow Six: Siege - PS4

Ubisoft

3307215889077

3307215889077

Použité

1363 Položek skladem

14 dnů

621 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 4
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Rainbow Six: Siege - PS4 bazar

Popis

Duhová Six: Siege

(Omlouváme se za strojový překlad)

Inspirovaný realitou protiteroristických agentů po celém světě Rainbow Six Siege vybízí hráče, aby zvládnout umění ničení. Intenzivní zblízka v konfrontace, vysokou letalitu, taktiky, týmové hry a výbušný akční jsou ve středu zkušenosti.

Multiplayer hry Rainbow Six obležení nastavuje novou laťku pro intenzivní přestřelky a expertní strategie v bohatém odkazu minulosti Duha šest her.

Protiteroristické jednotky

Protiteroristické agenti jsou vyškoleni, aby zvládli extrémní situace, jako rukojmí záchrana, s chirurgickou přesností. Jako odborníci "krátký dosah", jejich výcvik se soustřeďuje na vnitřní prostředí. Působící v těsných formacích, oni jsou odborníci close-boj ubikací, demolic a koordinované útoky.

Obležení hratelnost

Poprvé Rainbow Six, hráči se zapojily do obléhání, zcela nový styl útoku. Nepřátelé nyní mají prostředky k proměně svých prostředí do pevností: mohou past, opevnit a vytvářet obranné systémy, aby se zabránilo porušení Rainbow týmy. Chcete-li čelit této výzvě, hráči mají úroveň svobody bezkonkurenční jakýmkoli předchozím Duha Six hry. Kombinuje taktické mapy, pozorování trubců a nový slanění systém, Duha týmy mají více možností, než kdy předtím plánovat, útok, a rozptýlit tyto situace.

procedurální ničení

Destrukce je v srdci obležení hry. Proprietární Realblast engine Ubisoft Montreal, hráči mají nyní bezprecedentní schopnost zničit prostředí. Stěny mohou být rozbil, otevírání nových linek ohně, a stropy a podlahy může být porušena, vytvářet nové přístupové body. Všechno v prostředí reaguje realisticky, dynamicky a jedinečně založené na velikosti a ráži střel, který používáte, nebo množství výbušnin, které jste nastavili. Rainbow Six obležení, ničení má smysl, a mastering je často klíčem k vítězství.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta