Rainbow Six: Siege - PS4

Ubisoft

3307215889077

3307215889077

Použité

1145 Položek skladem

14 dnů

620 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 4
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Rainbow Six: Siege - PS4 bazar

Popis

Duhová Six: Siege

(Omlouváme se za strojový překlad)

Inspirovaný realitou protiteroristických agentů po celém světě Rainbow Six Siege vybízí hráče, aby zvládnout umění ničení. Intenzivní zblízka v konfrontace, vysokou letalitu, taktiky, týmové hry a výbušný akční jsou ve středu zkušenosti.

Multiplayer hry Rainbow Six obležení nastavuje novou laťku pro intenzivní přestřelky a expertní strategie v bohatém odkazu minulosti Duha šest her.

Protiteroristické jednotky

Protiteroristické agenti jsou vyškoleni, aby zvládli extrémní situace, jako rukojmí záchrana, s chirurgickou přesností. Jako odborníci "krátký dosah", jejich výcvik se soustřeďuje na vnitřní prostředí. Působící v těsných formacích, oni jsou odborníci close-boj ubikací, demolic a koordinované útoky.

Obležení hratelnost

Poprvé Rainbow Six, hráči se zapojily do obléhání, zcela nový styl útoku. Nepřátelé nyní mají prostředky k proměně svých prostředí do pevností: mohou past, opevnit a vytvářet obranné systémy, aby se zabránilo porušení Rainbow týmy. Chcete-li čelit této výzvě, hráči mají úroveň svobody bezkonkurenční jakýmkoli předchozím Duha Six hry. Kombinuje taktické mapy, pozorování trubců a nový slanění systém, Duha týmy mají více možností, než kdy předtím plánovat, útok, a rozptýlit tyto situace.

procedurální ničení

Destrukce je v srdci obležení hry. Proprietární Realblast engine Ubisoft Montreal, hráči mají nyní bezprecedentní schopnost zničit prostředí. Stěny mohou být rozbil, otevírání nových linek ohně, a stropy a podlahy může být porušena, vytvářet nové přístupové body. Všechno v prostředí reaguje realisticky, dynamicky a jedinečně založené na velikosti a ráži střel, který používáte, nebo množství výbušnin, které jste nastavili. Rainbow Six obležení, ničení má smysl, a mastering je často klíčem k vítězství.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta