Rocksmith 2014 (jenom hra) - PS4

Ubisoft

3307215834114

3307215834114

Použité

Není skladem


960 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 4
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Rocksmith 2014 - PS4 bazar

Popis

Rocksmith 2014 (Game Only)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Naučte se hrát na kytaru během pouhých 60 dnů Rocksmith 2014 Edition, nejrychlejší způsob, jak se učit na kytaru *. Zapojte nějaké skutečné kytary nebo basy a připojit se k více než 1,5 milionu lidí, kteří se naučili s oceněné metodou Rocksmith.

Zcela nový Rocksmith 2014 Edition je větší, lepší a rychlejší než kdykoli předtím. Přestavěn ze země-up, zažijete výrazně vylepšené funkce, nový vzhled, nástroje pružnější a hlubší praxe, nové techniky a ladění, přes 50 nových hitů, a mnoho dalšího.

Osvědčený způsob, jak učit na kytaru rychle.

Národní výzkumné studie zjistily, že Rocksmith je nejrychlejší způsob, jak se učit na kytaru. Více než 95% z hráčů se zlepšily své kytarové dovednosti. Ať už jste začátečník dotýká kytaru poprvé, nebo ostřílený hráč mastering váš zvuk, Rocksmith vás dostane výsledky rychle.

Reimagined zážitek.

Nově přepracované menu a in-game rozhraní jsou nyní jasné, hladké a úžasně rychlý. Je to nikdy nebylo tak snadné hrát spolu a získat zpětnou vazbu na svůj výkon as you go.

Naučte své oblíbené skladby.

Vyberte si z více než 50 hitových skladeb, které sahají od alternativního rocku, heavy metal, na klasický rock, a další. Naučíte se hrát své oblíbené písničky, krok za krokem a vědomí-for-notu, s konzultacemi podél cesty. Rocksmith 2014 Edition je také zpětně kompatibilní s písněmi, které máte od původního Rocksmith.

Navrženo pro snadné a rychlost.

Funkce jsou nyní mnohem přístupnější a flexibilnější než kdykoliv předtím. Nový plně přizpůsobitelné Riff Repeater umožňuje vybrat sekci, obtížnost a rychlost on-the-fly. Mistr režim byl přepracován, aby učení zpaměti přístupnější. Nebo skočit do více než 10 nových a vylepšených Guitarcade miniher zdokonalovat své schopnosti.

Autentický zážitek hra na kytaru.

Rocksmith 2014 Edition obsahuje nové ladění, techniky, efekty, zesilovače, pedály a tóny pro nebývalé míry přesnosti a hlubší úrovni kytarové učení, než kdykoliv předtím.

Naučte se jam s režimem relace.

Režim relace vám umožňuje užít si hraní po boku virtuální kapely. Vyberte si vlastní kombinaci nástrojů sledovat vaše vedení. S výzev a cílů, které motivují učení a zlepšení na obrazovce, si můžete vychutnat pocit uvíznutí, zda jste začátečník nebo pokročilý přehrávač.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta