Call of Duty: WWII (bez DLC) - PS4

5030917215094

5030917215094

Použité

Není skladem


450 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 4
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Call of Duty: WWII - PS4 Bazar

Popis

Bojte proti nejpopulárnějším bojovým plochám druhé světové války

Vraťte se k nejznámějšímu ozbrojenému konfliktu 20. století a dramatickému pozadí, které nejprve inspirovalo obrovsky populární sérii Call of Duty - nyní nově definované pro novou generaci her.

Vydejte se na intenzivní cestu po rozsáhlém evropském válkovém divadle jako součást bratrství obyčejných bojových mužů, kteří se snaží zachovat svobodu, když svět na tečce tyranie teeters. Také se spojte s přáteli online a zažijte samostatnou, příběh řízenou kooperativní kampaň.

Nový druh vojáka - nacistické zombie

Vydejte se na chladnou, temnou a tajemnou cestu zasněženou bavorskou vesnicí v německém Mittelburgu, když se pokoušíte ozdravit neocenitelné umělecké díla ukradené osmi sílami - pozor, ale tato vesnice má tajemné tajemství a klíč k nepředstavitelné moci .

Rychlá a uzemněná akce

Zažijte úplně nový režim války, kde musí hráči pracovat jako tým, který porazí nepřítele. Tato narativní myšlenka pro více hráčů ponoří hráče do série ikonických bojů druhé světové války, kde síly spojeneckých sil a ozbrojených sil soupeří v týmovém útoku a brání misi.

Divize mezitím zásadně předefinují, jak investujete do své multiplayerové kariéry. Vyberte si z pěti ikonických divizí druhé světové války, z nichž každá má specifické tréninkové a zbraňové dovednosti a posiluje váš individuální styl hry a ovládá nepřítele.

Sociální prostor

Ústředí je zcela nové, zkušenosti na frontě pro Call of Duty: WWII . Zde budete soutěžit, získávat odměny, předvést své úspěchy a spojit se s přáteli. Na rozdíl od čehokoliv, se kterým jste se dříve setkali ve službě Call of Duty, ředitelství přetváří mnohem milovanějšího multiplayeru v seriálu, mění tak, jak se věnujete hře a navzájem.

Zahřejte se v dosahu střelby, ukažte, že jste nejlepší v jamce 1 v 1, podívejte se na zápasy Divadla, mužské zbraně AA a další ve vyhrazeném společenském prostoru.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta