Call of Duty: WWII (bez DLC) - PS4

5030917215094

5030917215094

Použité

1400 Položek skladem

14 dnů

424 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 4
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Call of Duty: WWII - PS4 Bazar

Popis

Bojte proti nejpopulárnějším bojovým plochám druhé světové války

Vraťte se k nejznámějšímu ozbrojenému konfliktu 20. století a dramatickému pozadí, které nejprve inspirovalo obrovsky populární sérii Call of Duty - nyní nově definované pro novou generaci her.

Vydejte se na intenzivní cestu po rozsáhlém evropském válkovém divadle jako součást bratrství obyčejných bojových mužů, kteří se snaží zachovat svobodu, když svět na tečce tyranie teeters. Také se spojte s přáteli online a zažijte samostatnou, příběh řízenou kooperativní kampaň.

Nový druh vojáka - nacistické zombie

Vydejte se na chladnou, temnou a tajemnou cestu zasněženou bavorskou vesnicí v německém Mittelburgu, když se pokoušíte ozdravit neocenitelné umělecké díla ukradené osmi sílami - pozor, ale tato vesnice má tajemné tajemství a klíč k nepředstavitelné moci .

Rychlá a uzemněná akce

Zažijte úplně nový režim války, kde musí hráči pracovat jako tým, který porazí nepřítele. Tato narativní myšlenka pro více hráčů ponoří hráče do série ikonických bojů druhé světové války, kde síly spojeneckých sil a ozbrojených sil soupeří v týmovém útoku a brání misi.

Divize mezitím zásadně předefinují, jak investujete do své multiplayerové kariéry. Vyberte si z pěti ikonických divizí druhé světové války, z nichž každá má specifické tréninkové a zbraňové dovednosti a posiluje váš individuální styl hry a ovládá nepřítele.

Sociální prostor

Ústředí je zcela nové, zkušenosti na frontě pro Call of Duty: WWII . Zde budete soutěžit, získávat odměny, předvést své úspěchy a spojit se s přáteli. Na rozdíl od čehokoliv, se kterým jste se dříve setkali ve službě Call of Duty, ředitelství přetváří mnohem milovanějšího multiplayeru v seriálu, mění tak, jak se věnujete hře a navzájem.

Zahřejte se v dosahu střelby, ukažte, že jste nejlepší v jamce 1 v 1, podívejte se na zápasy Divadla, mužské zbraně AA a další ve vyhrazeném společenském prostoru.

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta