Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - PS4

5030917211034

Použité

Není skladem


917 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 4
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - PS4 Bazar

Popis

Ostrov Wumpa, jako jste to nikdy předtím neviděli

Znovu se připojte k vaší oblíbené sekerě, Crash Bandicoot, když se otáčí svou cestou se třemi nejpamátnějšími dobrodružstvy, nově vytvořenými pro současnou generaci.

Včetně Crash Bandicoot , Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped , trilogie N. Sane byla od počátku láskyplně postavena zbrusu novými visiuals a zvukem, které dodávají klasickou hru do celé nové generace.

Když hrajete buď jako Crash, nebo jeho sestra Coco, spojte se, projděte a dokonce i motocyklu procházejte třemi dobrodružstvím s bláznivými čepicemi a řekněte vše od mluvení až po bílé vodní peřeje, aby jste zachránili svět před silami zla.

Hrajte jako Coco

Poprvé si poprvé zahrajte všechny tři klasické dobrodružství jako inteligentní a temperamentní mladší sestra Crash Bandicoot, Coco Bandicoot. Aktualizovaná s novým vzhledem a vlastním soubojem "N-Sane Attacks", není to jen menší sourozence - je to síla, s níž se dá počítat!

Tři plné hry, jeden velký balíček

Námět veterána vývojáře Naughty Dog (Uncharted, The Last of Us), můžete hrát všechny tři Crash je ikonické dobrodružství v jedné kompletní sbírce.

Vlastnosti: Crash Bandicoot - V titulu break-out, který začal to všechno, Crash musí zachránit ostrov Wumpa - a svět - od neplodných plánů Dr. Neo Cortexu, aby zvedli armádu geneticky upravených zvířat. Crash Bandicoot 2: Cortex se stává zpět - Spojte se se starým nemesisem Dr. Neo Cortex jako nová pohroma hrozí, že se znovu zmocní světa - jedinou otázkou je, můžete mu opravdu věřit? Crash Bandicoot 3: Warped - Trhněte časem na motorkách, letadlech a dokonce i na svém vlastním miminko T-Rex, protože dobrodružství se rozšiřuje o zlomek v závěrečném trilogii.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta