Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - PS4

5030917211034

5030917211034

Použité

Není skladem


924 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 4
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - PS4 Bazar

Popis

Ostrov Wumpa, jako jste to nikdy předtím neviděli

Znovu se připojte k vaší oblíbené sekerě, Crash Bandicoot, když se otáčí svou cestou se třemi nejpamátnějšími dobrodružstvy, nově vytvořenými pro současnou generaci.

Včetně Crash Bandicoot , Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped , trilogie N. Sane byla od počátku láskyplně postavena zbrusu novými visiuals a zvukem, které dodávají klasickou hru do celé nové generace.

Když hrajete buď jako Crash, nebo jeho sestra Coco, spojte se, projděte a dokonce i motocyklu procházejte třemi dobrodružstvím s bláznivými čepicemi a řekněte vše od mluvení až po bílé vodní peřeje, aby jste zachránili svět před silami zla.

Hrajte jako Coco

Poprvé si poprvé zahrajte všechny tři klasické dobrodružství jako inteligentní a temperamentní mladší sestra Crash Bandicoot, Coco Bandicoot. Aktualizovaná s novým vzhledem a vlastním soubojem "N-Sane Attacks", není to jen menší sourozence - je to síla, s níž se dá počítat!

Tři plné hry, jeden velký balíček

Námět veterána vývojáře Naughty Dog (Uncharted, The Last of Us), můžete hrát všechny tři Crash je ikonické dobrodružství v jedné kompletní sbírce.

Vlastnosti: Crash Bandicoot - V titulu break-out, který začal to všechno, Crash musí zachránit ostrov Wumpa - a svět - od neplodných plánů Dr. Neo Cortexu, aby zvedli armádu geneticky upravených zvířat. Crash Bandicoot 2: Cortex se stává zpět - Spojte se se starým nemesisem Dr. Neo Cortex jako nová pohroma hrozí, že se znovu zmocní světa - jedinou otázkou je, můžete mu opravdu věřit? Crash Bandicoot 3: Warped - Trhněte časem na motorkách, letadlech a dokonce i na svém vlastním miminko T-Rex, protože dobrodružství se rozšiřuje o zlomek v závěrečném trilogii.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta