LA Noire - PS4

5026555423731

5026555423731

Použité

589 Položek skladem

14 dnů

545 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 4
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


LA Noire - PS4 Bazar

Popis

Tmavý a násilný kriminální thriller stojí na pozadí Los Angeles v roce 1940

V poválečném boomu hollywoodského Zlatého věku, Cole Phelps, je detektiv LAPD vrčen hlavou do města, který se utopil svým vlastním úspěchem. Korupce je nekontrolovatelná, obchod s drogami exploduje a míra vraždy je stále vysoká. V boji o vylézání do řad a dělat to, co je správné, musí Phelps odhalit pravdu za řetězec žhářských útoků, vydírání spiknutí a brutálních vražd, bojuje s podsvětím LA a dokonce i členy svého oddělení, aby odhalili tajemství, které by mohlo otřást město na své hnilé jádro.

Využívající revoluční technologii obličejové animace, která zachycuje všechny nuance působení herce v obličeji v úžasných detailech, LA Noire spojuje dech beroucí akci s pravou detektivní prací za bezprecedentní interaktivní zážitek. Řešit brutální zločiny, spiknutí a spiknutí inspirované skutečnými zločiny z roku 1947 Los Angeles, jeden z nejvíce zkorumpovaných a násilných časů v historii LA. Vyhledejte stopy, pronášejte podezřelé a vyslechnout svědky, když se snažíte najít pravdu ve městě, kde má každý něco skrývat.

Funkce: Předvedená v režimu 1080p pro PlayStation 4 a ohromující 4K pro PlayStation 4 Pro. Nabízí řadu technických a grafických vylepšení pro realističtější Los Angeles.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta